Bosch PIE61ABB5E + exkluzívna 5 ročná záruka
Serie 4 Indukční varná deska 60 cm černá, matná, instalace na pracovní desku bez rámečku
- Matt Design: 5x méně viditelných škrábanců díky matnému povrchu.
- Ovládání TouchSelect: zvolte varnou zónu a snadno nastavíte požadovanou úroveň výkonu.
- PowerBoost: až o 35 % rychlejší ohřev ve srovnání s nejvyšším výkonem.
- QuickStart: zapněte a ihned vyberte požadovanou úroveň vaření.
- ReStart: obnoví nastavení varné desky v případě neúmyslného vypnutí.
Parametre Bosch PIE61ABB5E + exkluzívna 5 ročná záruka
Rozměry spotřebiče51x592x522 mm
Typ varné deskyindukční varná deska
Počet varných zón, které mohou být použity současně4
Typ rámečkudesign bez rámečku, instalace na pracovní desku
PerfectFryNe.
Typ ovládánísenzorové ovládání TouchSelect
Flexibilita varných zónkruhová varná zóna
Připojené spotřebiče s Home ConnectNe.
Bosch PIE61ABB5E + exkluzívna 5 ročná záruka
Na tento produkt je záruka 5 rokov po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 4, Indukční varná deska, 60 cm, černá, matná, instalace na pracovní desku bez rámečku
PIE61ABB5E
Flexibilita varných zón
varná zóna, přední levá: 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW)
varná zóna, zadní levá: 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW)
varná zóna, zadní pravá: 145 mm , 1.4 kW (max. výkon 2.2 kW)
varná zóna, přední pravá: 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
Komfort
senzorové ovládání TouchSelect: ovládání a nastavení pomocí natištěných +/- dotykových tlačítek.
17 stupňů výkonu: přesné nastavení 17 stupňů výkonu (9 hlavních a 8 mezi stupňů výkonu)
timer (časovač vypnutí): vypne varnou zónu na konci nastaveného času (např. pro vařená vejce)
minutka: na konci nastaveného času zazní alarm (např. u těstovin)
Úspora času a efektivita
PowerBoost (nastavitelné pro všechny varné zóny): využijte o 50 % více výkonu při vaření např. vody, než nabízí nejvyšší standardní stupeň výkonu
QuickStart: při zapnutí varná deska automaticky vybere varnou zónu s nádobím (umístěným ve vypnutém stavu)
ReStart: v případě neúmyslného vypnutí obnovte všechna předchozí nastavení opětovným zapnutím varné desky do 4 sekund
Quick Stop: rychlá deaktivace varné zóny jediným delším dotykem
Design
Matt Design 5x méně vidilných škrábanců
design bez rámečku
Bezpečnost
2-stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu: indikuje, které varné zóny jsou stále horké nebo teplé
dětská pojistka: zabraní nechtěné aktivaci varné desky
hlavní vypínač: vypnutí všech varných zón pouhým stisknutím tlačítka
bezpečnostní vypínání: z bezpečnostních důvodů se ohřev vypne po nastaveném čase bez další uživatelské interakce (lze nastavit)
Instalace
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 51 x 592 x 522 mm
rozměry pro vestavbu (V x Š x H) : 51 x 560 x 490 - 500 mm
min. tloušťka pracovní desky: 16 mm
příkon: 7.4 kW
PowerManagement : v případě potřeby omezí maximální výkon (závisí na pojistkové ochraně elektrické instalace)
délka připojovacího kabelu: 110 cm, připojovací kabel je součástí spotřebiče
Parametre Bosch PIE61ABB5E + exkluzívna 5 ročná záruka
Rozměry spotřebiče51x592x522 mm
Typ varné deskyindukční varná deska
Počet varných zón, které mohou být použity současně4
Typ rámečkudesign bez rámečku, instalace na pracovní desku
PerfectFryNe.
Typ ovládánísenzorové ovládání TouchSelect
Flexibilita varných zónkruhová varná zóna
Připojené spotřebiče s Home ConnectNe.
Všeobecné| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | PIE61ABB5E |
| Sortiment | varné dosky |
| Počet varných zón, ktoré môžu byť použité súčasne | 4 |
| Typ dosky | indukční varná deska |
| Materiál dosky | sklokeramika |
| Matt Design | áno |
Konektivita| Pripojené spotrebiče s Home Connect | nie |
| Smart Home Trigger pre individuálnu konfiguráciu | nie |
| Možnosť aktualizovať spotrebič najnovšou verziou softvéru (k dispozícii s pripojeným účtom Home Connect) | nie |
Dizajn| Farba | černá, matná |
| Typ rámčeka | design bez rámečku, instalace na pracovní desku |
| Ochrana skla | nie |
Flexibilita varných zón| Flexibilita varných zón | kruhová varná zóna |
| Rozmery varných zón | 2 x (18,0 cm Ø), 1 x (14,5 cm Ø), 1 x (21,0 cm Ø) |
| Výkon varných zón | 1 x 1.4 (2.2), 1 x 2.2 (3.7), 2 x 1.8 (3.1) |
Výkon| Počet výkonových stupňov | 17 stupňů výkonu |
Komfort| Udržiavanie tepla | nie |
| AutoControl | nie |
| activeLight | nie |
| Tlačidlo obľúbených | nie |
| Automatický prenos nastavenia | nie |
Asistent vareniaÚspora času a efektivita| Funkcia Boost | všechny varné zóny |
| Automatické spustenie varu | nie |
| Rýchle vypnutie | áno |
| Zobrazenie spotreby energie | nie |
| Automatické spojenie/oddelenie varných zón | nie |
| Zvýšenie/zníženie úrovne výkonu pomocou MoveMode | nie |
| Automatický výber zóny | nie |
Funkcie| Quick Start | áno |
| ReStart | áno |
| Smart Hood Automatic | nie |
Pripojenie| Príkon | 7 400,0 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 110,0 m |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 60 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hĺbka | 522 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 750 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 120 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 600 mm |
| Rozmery pre vstavanie | 51 x 560-560 x 490-500 |
| Minimálna hrúbka pracovnej dosky | 16 mm |
Bezpečnosť| Bezpečnostné zariadenia | Dětská pojistka, Vypnutí doby nečinnosti, Vypnutí rozpoznání pánve/hrnce |