Bosch SPS2HMI02E
Serie 2 Volně stojící myčka nádobí 45 cm Broušená ocel zabraňuje otiskům prstů
- Extra sušení: volitelná funkce pro vyšší výkon sušení.
- Zásuvka Slimline VarioDrawer: ideální místo pro vaše příbory, kuchyňské náčiní a lehké malé nádobí.
- Home Connect: ovládejte svou myčku odkudkoli a využijte její potenciál naplno.
- Rackmatic: výškově nastavitelný koš do myčky pro vysoké předměty.
- Hygienická úroveň ověřená pro Eco 50 °C a vyšší úrovně s programy Intensive 70 °C a Machine Care.
Parametre Bosch SPS2HMI02E
Rozměry spotřebiče845x450x600 mm
Třída energetické účinnostiD
Spotřeba vody eco programu v litrech na cyklus8.9 l
Třída emisí hluku šířeného vzduchemC
Způsob sušenívýměník tepla
Systém košůpraktické vkládání s košem Vario Flex
Připojené spotřebiče s Home ConnectAno.
Ochrana proti vodě se zárukou - AquaStopAno.
Bosch SPS2HMI02E
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 2, Volně stojící myčka nádobí, 45 cm, Broušená ocel zabraňuje otiskům prstů
SPS2HMI02E
Výkon a spotřeba
třída energetické účinnosti:1 D
energie2 / voda3: 67 kWh / 8.9 l
kapacita: 10 sad nádobí
doba trvání programu:4 4:35 h:min
hladina hluku: 46 dB(A) re 1 pW
třída hlučnosti: C
Programy a speciální funkce
5 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Oblíbený
výchozí Oblíbený program: Předmytí
3 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, SpeedPerfect+
program péče o myčku nádobí: Machine Care
doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect: Hygiena Plus, Silence on demand, Intensive Zone
Technologie mytí a senzory
výměník tepla
AquaSenzor
dávkovací asistent
EcoSilence Drive
ostřikovací rameno DuoPower v horním koši
samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem
materiál vnitřní vany: nerezová ocel
Systém košů
systém košů Vario
příborová zásuvka VarioDrawer
3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
kolečka s nízkým třením ve spodním koši
zarážka proti vykolejení spodního koše
2 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
výklopný etažér na šálky v horním koši
Ukazatele stavu a obsluhy
připojení Home Connect pomocí Wi-Fi
popisky na panelu: anglický text
ukazatel zbývajícího času programu v minutách
časová předvolba 1-24 hod
AntiFingerprint - ochrana proti otiskům prstů
Bezpečnost
AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
elektronická blokace tlačítek
systém šetrného mytí skla
Příslušenství
vč. násypky na sůl
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 84.5 x 45 x 60 cm
1 stupnice tříd energetické účinnosti od A do G
2 spotřeba energie v kWh na 100 cyklů (v programu Eco 50 °C)
3 spotřeba vody v litrech na cyklus (v programu Eco 50 °C)
4 doba trvání programu Eco 50 °C
* záruční podmínky najdete na https://www.bosch-home.com/cz/servis/zarucni-podminky
Parametre Bosch SPS2HMI02E
Rozměry spotřebiče845x450x600 mm
Třída energetické účinnostiD
Spotřeba vody eco programu v litrech na cyklus8.9 l
Třída emisí hluku šířeného vzduchemC
Způsob sušenívýměník tepla
Systém košůpraktické vkládání s košem Vario Flex
Připojené spotřebiče s Home ConnectAno.
Ochrana proti vodě se zárukou - AquaStopAno.
Všeobecné| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | SPS2HMI02E |
| Sortiment | umývačky riadu |
| Hlučnosť max | 46 dB |
| Počet sád riadu | 10 |
| Spôsob sušenia | výměník tepla |
| Nastaviteľný horný kôš | Rackmatic 3stupňový |
| Zvýšená inštalácia | nie |
| Spôsob montáže | Volně stojící s možností podstavby |
| Odnímateľná pracovná doska | áno |
| Trvanie programu | 4:35 |
| Ďalšie možnosti ovládania | vzdálené ovládání, Extra sušení, varioSpeed Plus, program péče o myčku |
| Zoznam programov | Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Oblíbený |
| Konštrukcia spotrebiča | volně stojící |
Konektivita| Funkcie Home Connect | vzdálené monitorování a ovládání |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | áno |
| Doplnkové funkcie dostupné v aplikácii Home Connect | Hygiena Plus, Intenzivní zóna, Ztišení na přání |
Dizajn| Farba | Broušená ocel zabraňuje otiskům prstů |
| Farba panelu | nerez barev, lakovaná |
| Materiál vnútorného priestoru | Nerez |
Špecifikácie| VarioPanty pre špeciálne inštalácie | nie |
Komfort| Systém košov | praktické vkládání s košem Vario Flex |
| 3. zásuvka | příborová zásuvka VarioDrawer |
| Umiestnenie príborov | příborová zásuvka |
| TFT display | nie |
Technológie umývania a senzory| EcoSilence Drive | áno |
| Senzor znečistenia vody | áno |
| Rozpoznanie detergentu | áno |
| Ventil na nemäkčenú vodu | nie |
| Systém špeciálnej úspory vody | nie |
Funkcie| Vnútorné osvetlenie | nie |
| OpenAssist | nie |
| RackMatic | áno |
Spotreba| Energetická trieda | D |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | C |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 450 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 510 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 890 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 670 mm |
| Hmotnosť | 38,8 kg |
| Výška bez pracovnej dosky | 30 mm |
| Hĺbka s otvorenými dvierkami 90 stupňov | 1 155 mm |
Bezpečnosť| AquaStop | áno |
| Detská poistka spotrebiča | elektronický zámek panelu |