
ONLINE DO 23°°
Chladenie a mrazenie Chladničky Chladničky s mrazničkou Chladničky s mrazničkou dole Šírka 70 cm Siemens KG49NAIBG





![]()
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 1 435.00 €cena práve teraz1 219.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99206, Výrobca: Siemens | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
|
Siemens KG49NAIBG
iQ500 Volně stojící chladnička s mrazničkou dole 203 x 70 cm Nerez
![]() | SupermrazenieAby nedošlo pri vkladaní nových čerstvých potravín k nežiaducemu zvýšeniu teploty, mali by ste aspoň 24 hodín pred ich vložením do mrazničky stlačiť tlačidlo supermrazenia. Tým sa automaticky zníži teplota vo vnútri mrazničky až na -30 ° C a zabráni sa oteplenie už zmrazených potravín. |
SuperchladenieKeď pri odchode na nákup aktivujete funkciu superchladenie, chladnička na krátku dobu zníži teplotu, aby ju čerstvý nákup nezvýšil. Teplota sa zníži stlačením tlačidla super (na maximálne 2 ° C). Aby sa predišlo zbytočnej spotrebe energie, funkcia sa po približne 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
iQ500, Volně stojící chladnička s mrazničkou dole, 203 x 70 cm, Nerez
KG49NAIBG
Výkon a spotřeba
třída spotřeby energie: B
užitný objem celkem: 440 l
spotřeba energie: 142 kwh/rok
hlučnost: 35 dB; třída hlučnosti: B
Design
dveře: matná ocel s úpravou proti otiskům prstů; boční stěny: perleťově šedá.
integrované, vertikální madlo
LED softStart v chladící částí
nerezová zadní stěna s multiAirflow
Komfort a bezpečnost
Total noFrost: mraznička bez námrazy, dokonce ani v chladničce se netvoří kondenzát
Twin elektronická regulace teploty - LED ukazatele
osvětlení mrazničky
2 chladicí okruhy
funkce superCooling: automatická deaktivace
optický a akustický varovný signál při ponechání otevřených dveří
optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky
Chladicí prostor
čistý objem chladicí části : 311 l
multiAirflow systém
držák na lahve
chladicí držák na lahve
5 x odkládací plocha z bezpečnostního skla, z toho 3 x výškově nastavitelná
3 x přihrádka ve dveřích, z toho 1 x vysoká přihrádka
Freshness System
1 přihrádka hyperFresh <0°C> - ryby a maso zůstanou déle čerstvé
1 x zásuvka hyperFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé
Mrazicí prostor
čistý objem mrazicí části : 129 l
mrazicí kapacita 24h : 11.5 kg
doba skladování při poruše: 21 h hod.
funkce superFreezing
3 x transparentní mrazicí zásuvka
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 203.0 cm x 70.0 cm x 66.7 cm
Technické informace
závěs dveří vpravo, volitelný
výškově nastavitelné nožičky vpředu
délka přívodního kabelu: 226 cm
klimatická třída: SN-T
napětí: 220 - 240 V
Příslušenství
1 x miska na led
Specifika
Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.




























Siemens KG49NAIBG
iQ500 Volně stojící chladnička s mrazničkou dole 203 x 70 cm Nerez
![]() | SupermrazenieAby nedošlo pri vkladaní nových čerstvých potravín k nežiaducemu zvýšeniu teploty, mali by ste aspoň 24 hodín pred ich vložením do mrazničky stlačiť tlačidlo supermrazenia. Tým sa automaticky zníži teplota vo vnútri mrazničky až na -30 ° C a zabráni sa oteplenie už zmrazených potravín. |
SuperchladenieKeď pri odchode na nákup aktivujete funkciu superchladenie, chladnička na krátku dobu zníži teplotu, aby ju čerstvý nákup nezvýšil. Teplota sa zníži stlačením tlačidla super (na maximálne 2 ° C). Aby sa predišlo zbytočnej spotrebe energie, funkcia sa po približne 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
| Výrobca | Siemens |
| Modelové označenie | KG49NAIBG |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Hlučnosť max | 35 dB |
| Objem chladničky | 311,0 l |
| Typ displeja | LED |
| Dodávané príslušenstvo | 1 x miska na led |
| Madlo dvierok podľa typu | integrované vertikální madlo |
| Súčet objemu mraziacich oddielov | 129 |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | nie |
| Kompatibilný s Matter | nie |
| Farba | nerez |
| Záves dverí | Pravý reverzibilní |
| Freshness systém | hyperFresh |
| Druh ovládacích a signalizačných prvkov | Tlačítko, Tlačítko |
| Veľmi tichý spotrebič | áno |
| Počet priehradok vo dverách - chladnička | 3 |
| Počet odkladacích plôch v chladiacej časti (ks) | 5 |
| Počet výškovo nastaviteľných odkladacích plôch v chladiacej časti (ks) | 3 |
| Vnútorné osvetlenie chladiacej časti | LED osvětlení s pozvolným startem |
| Počet misiek na ľadové kocky | 1 |
| Doba skladovania pri poruche | 21 |
| Hviezdičkové hodnotenie mrazničky | 4 |
| Počet zásuvek v mrazničce (ks) | 3 |
| Superchladenie | áno |
| Supermrazenie | áno |
| BigBox | nie |
| VarioZone | nie |
| Automatické odmrazování | Total noFrost |
| Energetická trieda | B |
| Klimatická trieda | Rozšířené mírné, Mírné, Subtropický, tropický |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Dĺžka prívodného kábla | 226,0 m |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 2 030 mm |
| Hĺbka | 667 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 760 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 2 095 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 780 mm |
| Hmotnosť | 94,8 kg |




























Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.