
ONLINE DO 23°°
Chladenie a mrazenie Chladničky Klasické 105 - 186 cm Bosch KSN36VWCG





![]()
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 785.00 €cena práve teraz729.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99204, Výrobca: Bosch | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
|
Bosch KSN36VWCG
Serie 4 Volně stojící chladnička 186.2 x 59.5 cm bílá
![]() | Chladnička, ktorá sa pripraví na nové potravinyKeď pri odchode na nákup aktivujete funkciu SuperChladenie, chladnička na krátku dobu zníži teplotu, aby ju čerstvý nákup nezvýšil. Teplota sa zníži stlačením tlačidla super (na maximálne 2 ° C). Aby sa predišlo zbytočnej spotrebe energie, funkcia sa po približne 6 hodinách automaticky vypne. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 4, Volně stojící chladnička, 186.2 x 59.5 cm, bílá
KSN36VWCG
Výkon a spotřeba
třída spotřeby energie: C
spotřeba energie: 110 kwh/rok
užitný objem celkem: 402 l
hlučnost: 35 dB; třída hlučnosti: B
Design
barva dveří: bílá
barva boků: bílá
LED osvětlení s pozvolným startem
LED horní osvětlení
vnitřní zadní stěna: lesklá bílá
Komfort a bezpečnost
HOME CONNECT: ovládejte funkce pomocí mobilního zařízení, dostávejte upozornění a využijte i dalších výhod vzdáleného připojení.
Total No Frost
Multi Airflow pro rovnoměrné chlazení a dlouhotrvající svěžest.
dveře s flexibilním systémem přihrádek
režim dovolená
režim Eco
šabatový režim
dotykový LED displej
alarm při ponechaných otevřených dveří
super chlazení: manuální nastavení
Perfect Fit: plný přístup ke všem zásuvkám při úhlu otevření dveří 90°.
možnost umístit dva spotřebiče vedle sebe
Chladicí prostor
čistý objem chladicí části : 402 l
držák na lahve: 1x
malé široké přihrádky ve dveřích: 1x
malé poloviční přihrádky ve dveřích: 4x
velké široké přihrádky ve dveřích: 1x
police uvnitř chladničky: 4x
Freshness System
zásuvka ideální pro maso a ryby s teplotou těsně nad 0 °C: 2x
zásuvka ideální pro ovoce a zeleninu s regulací vlhkosti: 1x
multifunkční zásuvka: 1x
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 1862 mm x 595 mm x 663 mm
Technické informace
nominální hodnota napětí: 220 V - 240 V
délka napájecího kabelu: 2400 mm
klimatická třída: SN-T




























Bosch KSN36VWCG
Serie 4 Volně stojící chladnička 186.2 x 59.5 cm bílá
![]() | Chladnička, ktorá sa pripraví na nové potravinyKeď pri odchode na nákup aktivujete funkciu SuperChladenie, chladnička na krátku dobu zníži teplotu, aby ju čerstvý nákup nezvýšil. Teplota sa zníži stlačením tlačidla super (na maximálne 2 ° C). Aby sa predišlo zbytočnej spotrebe energie, funkcia sa po približne 6 hodinách automaticky vypne. |
| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | KSN36VWCG |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Hlučnosť max | 35 dB |
| Objem chladničky | 402,0 l |
| Typ displeja | 7 segmentů |
| Madlo dvierok podľa typu | Namontované |
| Funkcie Home Connect | vzdálený servis, vzdálené monitorování a ovládání |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | áno |
| Kompatibilný s Matter | nie |
| Farba | bílá |
| Záves dverí | Levý reverzibilní |
| Freshness systém | VitaFresh |
| Druh ovládacích a signalizačných prvkov | Tlačítko, Přes app |
| Veľmi tichý spotrebič | áno |
| Počet priehradok vo dverách - chladnička | 6 |
| Počet odkladacích plôch v chladiacej časti (ks) | 4 |
| Počet výškovo nastaviteľných odkladacích plôch v chladiacej časti (ks) | 1 |
| Vnútorné osvetlenie chladiacej časti | LED osvětlení s pozvolným startem |
| Hviezdičkové hodnotenie mrazničky | N/A |
| Superchladenie | áno |
| Energetická trieda | C |
| Klimatická trieda | Rozšířené mírné, Mírné, Subtropický, tropický |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Dĺžka prívodného kábla | 240,0 m |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 1 862 mm |
| Hĺbka | 663 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 665 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 1 940 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 790 mm |
| Hmotnosť | 65,8 kg |
| Hĺbka výklenku | 600 |




























Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.