
ONLINE DO 23°°
Umývačky riadu Plne integrované zabudovateľné umývačky Plne integrované zabudovateľné umývačky 60cm Bosch SMV6ZCX25E





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 1 405.00 €cena práve teraz1 019.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T76049, Výrobca: Bosch | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
|
Serie | 6 Bosch SMV6ZCX25E
Serie 6 Plně vestavná myčka nádobí 60 cm
![]() | Umývanie riadu, o akom ste ešte nepočuliUmývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive poskytujú vysoký umývací výkon s nízkymi emisiami hluku. Sú vybavené bezkartáčovým, energeticky úsporným motorom, ktorý optimálne znižuje hluk spôsobený trením a zabezpečuje oveľa plynulejšiu a tichšiu prevádzku. |
Za kvalitu doživotne ručímeSystém AquaStop vás chráni pred vytopením a to po celú dobu životnosti spotrebiča. Akonáhle senzor deteguje únik, umývačka automaticky zastaví program a odčerpá vodu hadicou s dvojitou stenou. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave vieme ponúknuť 10ročnú záruku na celý vnútorný priestor proti korózii na všetky naše umývačky riadu. | ![]() |
![]() | Inteligentná umývačka pre jednoduchší životUmývačku riadu môžete pripojiť k svojmu smart zariadeniu prostredníctvom aplikácie Home Connect, takže budete dostávať oznámenia o konci umývacieho cyklu, či počte tabliet vo vašej domácnosti. Vďaka aplikácii si taktiež môžete stiahnuť ďalšie programy či optimalizovať už existujúce. |
Umývačka riadu, ktorá vás udrží v obrazeVyčkávanie, až vaša umývačka domy, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Zvlášť pre tie s nabitým programom. Technológia Home Connect vás upokojí a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatická oznámenia do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku. | ![]() |
![]() | Výškové nastavenie horného košaVďaka systému Rackmatic môže byť výška horného koša jednoducho prestavená až o 5 cm. A môžete to urobiť, aj keď je kôš plne naložený. To znamená ešte viac možností nastavenia a tým maximálnu flexibilitu. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 6, Plně vestavná myčka nádobí, 60 cm
SMV6ZCX25E
Výkon a spotřeba
třída energetické účinnosti:1 B
energie2 / voda3: 65 kWh / 9 l
kapacita: 14 sad nádobí
doba trvání programu:4 3:35 h:min
hladina hluku: 40 dB(A) re 1 pW
třída hlučnosti: B
hlučnost (Tichý program): 39 dB (A) re 1 pW
Programy a speciální funkce
počet programů 7: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, Krátký 60 °C, Rychlý 45 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený (Předmytí)
výchozí Oblíbený program: Předmytí
4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Intensive Zone, SpeedPerfect+
program péče o myčku nádobí: Machine Care
doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect: Hygiena Plus, Silence on demand, Delicate, Poloviční náplň, Learning Dishwasher
Technologie mytí a senzory
systém sušení Zeolith®
výměník tepla
AquaSenzor
dávkovací asistent
EcoSilence Drive
samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem
materiál vnitřní vany: nerezová ocel
Systém košů
koše Max Flex s červeně označenými uchopovacími částmi
Extra Clean Zone
příborová zásuvka VarioDrawer
3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
výsuvný systém Easy Slide - kolečka s kuličkovými ložisky pro nízké tření v horním koši
kolečka s nízkým třením ve spodním koši
barevné protiskluzové ochranné pásky v horním koši
zarážka proti vykolejení spodního koše
2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
6 řad sklopných trnů na talíře ve spodním koši
2 výklopné etažéry na šálky s přední částí z měkkého silikonu v horním koši
2 výklopné etažéry na šálky s držákem sklenic ve spodním koši
Ukazatele stavu a obsluhy
připojení Home Connect pomocí Wi-Fi
dotykové ovládání (metalické)
tlačítka ovládání nahoře
popisky na panelu: anglický text
Emotion Light
TimeLight
ukazatel zbytkového času v minutách
akustický signál ukončení programu
časová předvolba 1-24 hod
Bezpečnost
AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
systém šetrného mytí skla
Příslušenství
vč. násypky na sůl
vč. ochrany pracovní desky před párou
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 81.5 x 59.8 x 55 cm
1 stupnice tříd energetické účinnosti od A do G
2 spotřeba energie v kWh na 100 cyklů (v programu Eco 50 °C)
3 spotřeba vody v litrech na cyklus (v programu Eco 50 °C)
4 doba trvání programu Eco 50 °C
* záruční podmínky najdete na https://www.bosch-home.com/cz/servis/zarucni-podminky

























Serie | 6 Bosch SMV6ZCX25E
Serie 6 Plně vestavná myčka nádobí 60 cm
![]() | Umývanie riadu, o akom ste ešte nepočuliUmývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive poskytujú vysoký umývací výkon s nízkymi emisiami hluku. Sú vybavené bezkartáčovým, energeticky úsporným motorom, ktorý optimálne znižuje hluk spôsobený trením a zabezpečuje oveľa plynulejšiu a tichšiu prevádzku. |
Za kvalitu doživotne ručímeSystém AquaStop vás chráni pred vytopením a to po celú dobu životnosti spotrebiča. Akonáhle senzor deteguje únik, umývačka automaticky zastaví program a odčerpá vodu hadicou s dvojitou stenou. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave vieme ponúknuť 10ročnú záruku na celý vnútorný priestor proti korózii na všetky naše umývačky riadu. | ![]() |
![]() | Inteligentná umývačka pre jednoduchší životUmývačku riadu môžete pripojiť k svojmu smart zariadeniu prostredníctvom aplikácie Home Connect, takže budete dostávať oznámenia o konci umývacieho cyklu, či počte tabliet vo vašej domácnosti. Vďaka aplikácii si taktiež môžete stiahnuť ďalšie programy či optimalizovať už existujúce. |
Umývačka riadu, ktorá vás udrží v obrazeVyčkávanie, až vaša umývačka domy, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Zvlášť pre tie s nabitým programom. Technológia Home Connect vás upokojí a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatická oznámenia do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku. | ![]() |
![]() | Výškové nastavenie horného košaVďaka systému Rackmatic môže byť výška horného koša jednoducho prestavená až o 5 cm. A môžete to urobiť, aj keď je kôš plne naložený. To znamená ešte viac možností nastavenia a tým maximálnu flexibilitu. |
| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | SMV6ZCX25E |
| Sortiment | umývačky riadu |
| Druh | umývačka riadu bez panela |
| Hlučnosť max | 40 dB |
| Zásuvka na príbory | áno |
| Počet sád riadu | 14 |
| Spôsob sušenia | sušení Zeolith, výměník tepla |
| Nastaviteľný horný kôš | Rackmatic 3stupňový |
| Zvýšená inštalácia | áno |
| Spôsob montáže | plně vestavný |
| Odnímateľná pracovná doska | nie |
| Výškovo nastaviteľný sokel | Horizontálně a vertikálně |
| Trvanie programu | 3:35 |
| Ďalšie možnosti ovládania | vzdálené ovládání, Extra sušení, IntensiveZone, varioSpeed Plus, program péče o myčku |
| Zoznam programov | Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, krátký, Krátký 45 °C, tichý, Oblíbený |
| Konštrukcia spotrebiča | vestavný |
| Home Connect | áno |
| Funkcie Home Connect | vzdálené monitorování a ovládání |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | áno |
| Doplnkové funkcie dostupné v aplikácii Home Connect | jemné, Poloviční náplň, Hygiena Plus, inteligentní, Ztišení na přání |
| Farba | N/A |
| Dizajnová rad | Serie | 6 |
| Materiál vnútorného priestoru | Nerez |
| VarioPanty pre špeciálne inštalácie | nie |
| Počet programov | 7 |
| Systém košov | vysoká flexibilita vkládání s košem Max Flex |
| 3. zásuvka | příborová zásuvka |
| Ukazovateľ priebehu cyklu | akustický signál |
| Umiestnenie príborov | příborová zásuvka |
| TFT display | nie |
| EcoSilence Drive | áno |
| Senzor znečistenia vody | áno |
| Rozpoznanie detergentu | áno |
| Ventil na nemäkčenú vodu | nie |
| Systém špeciálnej úspory vody | nie |
| OpenAssist | nie |
| RackMatic | áno |
| Energetická trieda | B |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Šírka | 598 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 660 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 880 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 670 mm |
| Hmotnosť | 45,3 kg |
| Hĺbka výklenku | 550 |
| Minimálna výška výklenku | 815 mm |
| Maximálna výška výklenku | 875 mm |
| Minimálna šírka výklenku | 600 mm |
| Maximálna šírka výklenku | 608 mm |
| Hmotnosť nábytku vpredu (min - max) | 2.5 - 8.5 |
| Hĺbka s otvorenými dvierkami 90 stupňov | 1 150 mm |
| AquaStop | áno |
| Detská poistka | nie |

























Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 14 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Hodnotim tuto mycku 10/10 kvoli funkciam zeolithu, riady su dokonalo suche hlavne tie plastove, je ticha ani neviem ze ide a pekne svieti.
-vyborne prevedenie kosov – pohodlne ukladanie spinaveho riadu, stabilne kose,
-umyvacka umyva riady krasne a taktiez ich dokonale vysusi – mal som obavu zo zeolith susenia, ale realne vyberam vsetko suche, vc. plastovych nadobiek – teda nam doma odpadla povinnost utierat riady utierkou a ciste a suche riady ukladam rovno do kuchynskej linky;
-easy ovladanie cez appku,
-vnutorne osvetlenie – ocenujem v neskorych vecernych a v skorsich rannych hodinach, ked este nechcem pobudit rodinu ale upratat riad do / z umyvacky
-tichy chod – umyvacka je umiestnena v kuchyni s obyvackou, umyvacku casto pustame cez den i vecer a absolutne nas nerusi,
-super prakticke premietanie zostatkoveho casu na podlahe
Umyvacka je ticha,ergonomicky dobre vyriesena, aj plastovy riad je po skonceni cyklu pekne suchy...zatial spokojnost.
Rekonstruovali jsme kuchyň a výběrem spotřebičů jsem strávil poměrně dost času. I na doporučení známých a řemeslníků jsme zvolili všechny spotřebiče od firmy Bosch. Mezi nimi byla i myčka SMV6ZCX25E. Zatím ji máme poměrně krátce, ale oceňuji zejména uspořádání vnitřního prostoru, sušení a velice tichý provoz. V porovnání s naší starou myčkou je to posun na zcela novou úroveň.
Oceňujeme hlavně tichý chod myčky. Skvěle suší nádobí.
Je dost velká, aby se tam vešlo několik hrnců a příbory pohodlně naskládáme do horní poličky, což šetří místo.
Super vychytávka - ukazuje zbývající čas. Všechno co od myčky očekávám splňuje na výbornou.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.