
ONLINE DO 23°°
Umývačky riadu Vstavané umývačky riadu s panelom Vstavané umývačky riadu s panelom 45cm Bosch SPI4EMS17E





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
5 rokov záruka doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 855.00 €cena práve teraz629.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 5 rokov, Kód: 2T75403, Výrobca: Bosch | |||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Serie | 4 Bosch SPI4EMS17E + exkluzívna 5 ročná záruka + cashback 60 EUR
Serie 4 Vestavná myčka nádobí 45 cm Broušená ocel
![]() | Umývanie riadu, o akom ste ešte nepočuliUmývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive poskytujú vysoký umývací výkon s nízkymi emisiami hluku. Sú vybavené bezkartáčovým, energeticky úsporným motorom, ktorý optimálne znižuje hluk spôsobený trením a zabezpečuje oveľa plynulejšiu a tichšiu prevádzku. |
Za kvalitu doživotne ručímeSystém AquaStop vás chráni pred vytopením a to po celú dobu životnosti spotrebiča. Akonáhle senzor deteguje únik, umývačka automaticky zastaví program a odčerpá vodu hadicou s dvojitou stenou. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave vieme ponúknuť 10ročnú záruku na celý vnútorný priestor proti korózii na všetky naše umývačky riadu. | ![]() |
![]() | Inteligentná umývačka pre jednoduchší životUmývačku riadu môžete pripojiť k svojmu smart zariadeniu prostredníctvom aplikácie Home Connect, takže budete dostávať oznámenia o konci umývacieho cyklu, či počte tabliet vo vašej domácnosti. Vďaka aplikácii si taktiež môžete stiahnuť ďalšie programy či optimalizovať už existujúce. |
Umývačka riadu, ktorá vás udrží v obrazeVyčkávanie, až vaša umývačka domy, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Zvlášť pre tie s nabitým programom. Technológia Home Connect vás upokojí a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatická oznámenia do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku. | ![]() |
![]() | Výškové nastavenie horného košaVďaka systému Rackmatic môže byť výška horného koša jednoducho prestavená až o 5 cm. A môžete to urobiť, aj keď je kôš plne naložený. To znamená ešte viac možností nastavenia a tým maximálnu flexibilitu. |
Na tento produkt je záruka 5 rokov po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 4, Vestavná myčka nádobí, 45 cm, Broušená ocel
SPI4EMS17E
Výkon a spotřeba
třída energetické účinnosti:1 B
energie2 / voda3: 51 kWh / 8.7 l
kapacita: 10 sad nádobí
doba trvání programu:4 3:55 h:min
hladina hluku: 44 dB(A) re 1 pW
třída hlučnosti: B
hlučnost (Tichý program): 43 dB (A) re 1 pW
Programy a speciální funkce
6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, intenzivní 70 °C, Krátký 60 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený
výchozí Oblíbený program: Předmytí
4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, EfficientDry, Intensive Zone, SpeedPerfect+
program péče o myčku nádobí: Machine Care
doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect: Hygiena Plus, Silence on demand
Technologie mytí a senzory
EfficientDry a výměník tepla
AquaSenzor
dávkovací asistent
EcoSilence Drive
ostřikovací rameno DuoPower v horním koši
automatické přizpůsobení dle druhu mycího prostředku
samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem
materiál vnitřní vany: nerezová ocel
Systém košů
systém košů VarioFlex
příborová zásuvka VarioDrawer
3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
kolečka s nízkým třením ve spodním koši
barevné protiskluzové ochranné pásky v horním koši
zarážka proti vykolejení spodního koše
2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
2 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
výklopný etažér na šálky v horním koši
výklopný etažér na šálky ve spodním koši
speciální držák na skleničky ve spodním koši
Ukazatele stavu a obsluhy
připojení Home Connect pomocí Wi-Fi
popisky na panelu: anglický text
ukazatel zbývajícího času programu v minutách
časová předvolba 1-24 hod
Bezpečnost
AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
elektronická blokace tlačítek
systém šetrného mytí skla
Příslušenství
vč. násypky na sůl
vč. ochrany pracovní desky před párou
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 81.5 x 44.8 x 57.3 cm
1 stupnice tříd energetické účinnosti od A do G
2 spotřeba energie v kWh na 100 cyklů (v programu Eco 50 °C)
3 spotřeba vody v litrech na cyklus (v programu Eco 50 °C)
4 doba trvání programu Eco 50 °C
* záruční podmínky najdete na
https://www.bosch-home.com/cz/servis/zarucni-podminky











Serie | 4 Bosch SPI4EMS17E + exkluzívna 5 ročná záruka + cashback 60 EUR
Serie 4 Vestavná myčka nádobí 45 cm Broušená ocel
![]() | Umývanie riadu, o akom ste ešte nepočuliUmývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive poskytujú vysoký umývací výkon s nízkymi emisiami hluku. Sú vybavené bezkartáčovým, energeticky úsporným motorom, ktorý optimálne znižuje hluk spôsobený trením a zabezpečuje oveľa plynulejšiu a tichšiu prevádzku. |
Za kvalitu doživotne ručímeSystém AquaStop vás chráni pred vytopením a to po celú dobu životnosti spotrebiča. Akonáhle senzor deteguje únik, umývačka automaticky zastaví program a odčerpá vodu hadicou s dvojitou stenou. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave vieme ponúknuť 10ročnú záruku na celý vnútorný priestor proti korózii na všetky naše umývačky riadu. | ![]() |
![]() | Inteligentná umývačka pre jednoduchší životUmývačku riadu môžete pripojiť k svojmu smart zariadeniu prostredníctvom aplikácie Home Connect, takže budete dostávať oznámenia o konci umývacieho cyklu, či počte tabliet vo vašej domácnosti. Vďaka aplikácii si taktiež môžete stiahnuť ďalšie programy či optimalizovať už existujúce. |
Umývačka riadu, ktorá vás udrží v obrazeVyčkávanie, až vaša umývačka domy, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Zvlášť pre tie s nabitým programom. Technológia Home Connect vás upokojí a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatická oznámenia do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku. | ![]() |
![]() | Výškové nastavenie horného košaVďaka systému Rackmatic môže byť výška horného koša jednoducho prestavená až o 5 cm. A môžete to urobiť, aj keď je kôš plne naložený. To znamená ešte viac možností nastavenia a tým maximálnu flexibilitu. |
| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | SPI4EMS17E |
| Sortiment | umývačky riadu |
| Druh | umývačka riadu s panelom |
| Hlučnosť max | 44 dB |
| Počet sád riadu | 10 |
| Spôsob sušenia | EfficientDry a výměník tepla |
| Nastaviteľný horný kôš | Rackmatic 3stupňový |
| Zvýšená inštalácia | áno |
| Spôsob montáže | částečně vestavný |
| Odnímateľná pracovná doska | nie |
| Výškovo nastaviteľný sokel | Horizontálně a vertikálně |
| Trvanie programu | 3:55 |
| Ďalšie možnosti ovládania | vzdálené ovládání, EfficientDry, IntensiveZone, varioSpeed Plus, program péče o myčku |
| Zoznam programov | Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, krátký, tichý, Oblíbený |
| Konštrukcia spotrebiča | vestavný |
| Home Connect | áno |
| Funkcie Home Connect | vzdálené monitorování a ovládání |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | áno |
| Doplnkové funkcie dostupné v aplikácii Home Connect | Hygiena Plus, Ztišení na přání |
| Farba | Broušená ocel |
| Dizajnová rad | Serie | 4 |
| Farba panelu | nerez |
| Materiál vnútorného priestoru | Nerez |
| VarioPanty pre špeciálne inštalácie | nie |
| Počet programov | 6 |
| Systém košov | vysoká flexibilita vkládání s košem Flex |
| 3. zásuvka | příborová zásuvka VarioDrawer |
| Umiestnenie príborov | příborová zásuvka |
| TFT display | nie |
| EcoSilence Drive | áno |
| Senzor znečistenia vody | áno |
| Rozpoznanie detergentu | áno |
| Ventil na nemäkčenú vodu | nie |
| Systém špeciálnej úspory vody | nie |
| Vnútorné osvetlenie | nie |
| OpenAssist | nie |
| RackMatic | áno |
| Energetická trieda | B |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Šírka | 448 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hĺbka | 573 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 510 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 880 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 670 mm |
| Hmotnosť | 30,5 kg |
| Hĺbka výklenku | 550 |
| Minimálna výška výklenku | 815 mm |
| Maximálna výška výklenku | 875 mm |
| Minimálna šírka výklenku | 450 mm |
| Maximálna šírka výklenku | 458 mm |
| Hmotnosť nábytku vpredu (min - max) | 2.5 - 6.5 |
| Hĺbka s otvorenými dvierkami 90 stupňov | 1 150 mm |
| AquaStop | áno |
| Detská poistka spotrebiča | elektronický zámek panelu |











Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 5 x | ||
| 4 | 1 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Naše první myčka Bosch spolehlivě fungovala 21let a tak jsme se rozhodli opět pro tuto značku.Tento model perfektně pasuje na místo původní myčky,je tichý,nádobí je dokonale čisté a také suché díky funkci EfficientDry.Je to obrovský rozdíl v designu a uspořádání košů proti původní myčce. Pro nás jednoznačná volba.
Po 14rokoch používania sme kúpili novy model umývačky Bosch nakoľko sme s ňou boli veľmi spokojný. Nový model je tichší má viac úsporu vody, novšie usporiadanie príborov. Sme veľmi spokojní.
Dobrý den,
po zakoupení a připojení byla myčka vyzkoušena a obstála na výbornou. Myje kvalitně a tiše. Nádobí je z ní čisté a leskne se včetně i více zašpiněných hrnců. Již do ní připravujeme další náplň nádobí. viz foto.
Myčku jsme zakoupili, jelikož nám odešla stará. Byli jsme limitovaný velikost, ale vybrali jsme si tuto a byla to velmi dobrá volba. I na to, že myčka je menší, je uvnitř velmi prostorná, díky polohovatelným košum. Za mě, pro nás největší změna byl mycí výsuvný košík na příbory a různé jiné doplňky na vaření. Na výběr je spousta mycích programů, nádobí je vysušené díky speciální technologii Extra sušení, není potřeba nádobí již utírat. Když myčka dojede program, pootevře se. Další benefit je její hlučnost, absolutně není slyšet. Můžete si nastavit Oblíbený program. Myčku využíváme krátce, ale už teď nás překvapila svými benefity.
80% VýbornéZa bežného spotrebiteľa hodnotím umývačku riadu BOSCH SPI4EMS17E pozitívne. Za kladné veci hodnotím: tichú prevádzku vďaka motoru EcoSilence Drive, čo je vhodné aj pre našu otvorenú kuchyňu spojenú s obývačkou. Ďalej obsahuje zásuvku na príbory, ktorá uvoľňuje miesto v spodnom koši. Dá sa nastaviť výška horného koša až v troch polohách. Model podporuje Wi-Fi a aplikáciu Home Connect, cez ktorú môžete spotrebič ovládať na diaľku. Taktiež sa automaticky otvoria dvierka po skončení cyklu, čím sa riad dosuší prirodzenou cirkuláciou vzduchu. Je možnosť skrátiť čas umývania.
Čo sa týka negatívnych vecí tak tu by som je nedokonalé sušenie plastov hoci sa automaticky otvárajú dvere, škoda technológie Zeolith. Za mňa ešte viac vrtuliek na spodnej časti, by trebalo vymyslieť.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.