
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Varné dosky Indukčné varné dosky Indukčné varné dosky 80cm AEG TK85IM00FB






![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 1 011.00 €cena práve teraz619.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T74640, Výrobca: AEG | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
|
AEG TK85IM00FB
Varná deska indukční série 6000 MultipleBridge Hob2Hood®
![]() | Varná doska, ktorú nemožno nezbedne zapnúťKeď aktivujete detskú poistku, môžete si byť 100% istí, že malé prstíky nemôžu varnú dosku zapnúť - ani omylom, ani úmyselne! |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
TK85IM00FB
Varná deska indukční série 6000 MultipleBridge Hob2Hood®
Detaily produktu
Indukční varná deska 6000 Bridge snadno zvládne i velké pánve. Pomocí funkce Bridge propojíte dvě varné zóny na dvou stranách varné desky, takže můžete použít jakoukoli velkou pánev nebo dlouhý pekáč. Propojená zóna bude mít jednotné nastavení teploty a času.
Klíčové specifikace
Typ ohřevu Indukční
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm) 44x750x490
Instalace Vestavná
Typ rámečku Zkosený - 2 strany
Ovládání Dotykové ovládání pro každou zónu DirectTouch
Typ výrobku elektrická varná deska
Materiál ovládacího panelu není k dispozici
Kontrolní funkce 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, dětský zámek, DoubleBridge, Eco časovač (využití zbytkového tepla), flexibilní Power Management, Heat memory, propojen s odsavačem Hob2Hood, Samostatné ovládací zóny, zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, detekce hrnců a pánví, vypnutí zvuku
Kompletní specifikace
Specifikace
Typ desky: indukční
Provedení: se zkosenou hranou
Ovládání: dotykové
Pozice ovládání: ve středu vpředu
Podsvícené ukazatele
Indukční zóny s funkcí zvýšení výkonu
Detekce hrnců a pánví
Levá přední: Indukční, 2300/3200W/210mm
Levá zadní: indukční, 2300/3200W/210mm
Střední přední: ,
Pravá přední: indukční, 2300/3200W/210mm
Pravá zadní: Indukční, 2300/3200W/210mm
Dětská pojistka
Zabezpečení desky:
Zvukový signál
Časovač Eco: Funkce Eco časovač vypíná zahřívání před vypršením času vaření. Zbytkové teplo se postará o dokončení pokrmu nejúčinějším způsobem.
Časové funkce
Indikace zbytkového tepla OptiHeat: 3-stupňová kontrola zbytkové teploty
Jednoduchá instalace pomocí příchytek
Barva a provedení: Černá
Střední zadní: Indukční, 2300/3200W/210mm
Výkon
Typ ohřevu: Indukční
Kontrolní funkce: 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, dětský zámek, DoubleBridge, Eco časovač (využití zbytkového tepla), flexibilní Power Management, Heat memory, propojen s odsavačem Hob2Hood, Samostatné ovládací zóny, zajištění/odjištění ovládacího panelu, minutka, pauza, detekce hrnců a pánví, vypnutí zvuku
Levá přední zóna - výkon/průměr: 2300/3200W/210mm
Střední zóna vzadu - výkon/průměr: 2300/3200W/210mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr: 2300/3200W/210mm
Pravá přední zóna - výkon/průměr: 2300/3200W/210mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 2300/3200W/210mm
Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 44x750x490
Délka přívodního kabelu (m): 1,5
Hloubka výřezu (mm): 490
Šířka výřezu (mm): 750
Radius výřezu (mm): 5
Čistá hmotnost (kg): 12.6
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 949 598 454
Instalace: Vestavná
Typ rámečku: Zkosený - 2 strany
Ovládání: Dotykové ovládání pro každou zónu DirectTouch
Typ výrobku: elektrická varná deska
Materiál ovládacího panelu: není k dispozici
Levá přední zóna: Indukční
Levá zadní zóna: indukční
Prostřední zadní plotýnka: Indukční
Pravá přední zóna: indukční
Pravá zadní zóna: Indukční
Levá přední zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Levá zadní zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Střední zóna vzadu - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Pravá přední zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Pravá zadní zóna - ovládání: posuvné dotykové ovládání
Napájecí napětí (V): 220-240/400V2N nebo připojení na 1 fázi - 230 V/jistič 16 A
EAN kód produktu: 7333394073552

AEG TK85IM00FB
Varná deska indukční série 6000 MultipleBridge Hob2Hood®
![]() | Varná doska, ktorú nemožno nezbedne zapnúťKeď aktivujete detskú poistku, môžete si byť 100% istí, že malé prstíky nemôžu varnú dosku zapnúť - ani omylom, ani úmyselne! |
| Výrobca | AEG |
| Modelové označenie | TK85IM00FB |
| Sortiment | varné dosky |
| Druh | indukčné sporáky |
| Typ ovládania | dotykové posuvné |
| Inštalácia | Vestavná |
| Druhy ohrevu | Indukční |
| Typ dosky | indukční |
| Farba | Černá |
| Materiál ovládacieho panelu | není k dispozici |
| Typ rámčeka | Zkosený - 2 strany |
| Indikácia zvyškového tepla OptiHeat | 3-stupňová kontrola zbytkové teploty |
| Jednoduchá inštalácia pomocou príchytiek | áno |
| Časovač Eco | Funkce Eco časovač vypíná zahřívání před vypršením času vaření. Zbytkové teplo se postará o dokončení pokrmu nejúčinějším způsobem. |
| Časové funkcie | áno |
| Počet platničiek / horákov | 4 |
| Ľavá predná varná zóna | Indukční |
| Ľavá zadná varná zóna | indukční |
| Pravá predná varná zóna | indukční |
| Pravá zadná varná zóna | Indukční |
| Ľavá predná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Ľavá zadná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Pravá predná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Pravá zadná varná zóna - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Prostredná zadná platnička | Indukční |
| Stredná zóna vzadu - ovládanie | posuvné dotykové ovládání |
| Indukčné zóny s funkciou zvýšenia výkonu | áno |
| Ľavá predná zóna - výkon/priemer | 2300/3200W/210mm |
| Stredná zóna vzadu - výkon/priemer | 2300/3200W/210mm |
| Ľavá zadná zóna - výkon/priemer | 2300/3200W/210mm |
| Pravá predná zóna - výkon/priemer | 2300/3200W/210mm |
| Pravá zadná zóna - výkon/priemer | 2300/3200W/210mm |
| Stredná zóna vpredu - výkon/priemer | , |
| Ovládanie | Dotykové ovládání pro každou zónu DirectTouch |
| Pozícia ovládania | ve středu vpředu |
| Podsvietené ukazovatele | áno |
| Detekcia hrncov a panvíc | áno |
| Zvukový signál | áno |
| Kontrolné funkcie | 3 krokové využití zbytkového tepla, akustický signál, funkce POWER (Booster) = rychlé ohřátí, dětský zámek, DoubleBridge, Eco časovač (využití zbytkového tepla), flexibilní Power Management, Heat memory, propojen s odsavačem Hob2Hood, Samostatné ovládací |
| Informácie pre profesionálov týkajúce sa nedeštruktívnej demontáže podľa nariadenia EÚ 66/2014 | áno |
| Typ výrobku | elektrická varná deska |
| EAN | 7333394073552 |
| Produktové číslo (PNC) | 949 598 454 |
| Radius výrezu | 5 mm |
| Hmotnosť | 12,6 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 44x750x490 mm |
| Hĺbka výrezu | 490 mm |
| Šírka výrezu | 750 mm |
| Radius výrezu | 5 mm |
| Detská poistka | áno |

Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 2 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Deska pracuje jak má, jidlo se začne ohřívat okamžitě, jak se sklokeramickou deskou, na nejvyšší stupeň 9 voda v hrnci vře do 2 minut, což je fakt dobré. Každá plotýnka má i časovač, po doběhnutí časovače se plotýnka vypne. Každá plotýnka má i power boost, kdy voda vře do 1 a půl minuty, nicméně to nepoužívám, protože deska kvičí jako kdyby tam mělo něco shořet. Kromě dotykového ovládání, které když je mírně mokré tak nefunguje, deska funguje parádně. Hodně jsme se těšili na funkci hob2hood. K desce jsme koupili digestoř AEG GD5870V, která má v popisu 6000 Hob2hood. Nicméně deska se s digestořem nespáruje. Takže funkci Hob2hood ohodnotit nemohu. Deska má parádní design a v kombinaci s digestořem podobného designu z černého skla, skvěle doplňuje celkový design a styl kuchyně. Hodnocení 9/10.
výborná indukční deska, velmi oceňují variabilitu umístění hrnců různých velikostí, skvělá je také funkce Hob2Hood - spárování s digestoří, snadno se ovládá a rychle reaguje
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.