Bosch WNG24401BY
Serie 6 Kombinovaná pračka se sušičkou 9/6 kg 1400 otáček za minutu
- Wash & Dry: účinně vyperte a usušte až 6 kg prádla najednou, nebo jen vyperte až 9 kg prádla.
- Funkce Auto Dry suší prádlo přesně podle vašich představ.
- Anti Stain spolehlivě odstraňuje čtyři běžné typy skvrn.
- Iron Assist: chytré ošetření párou, které vyhlazuje suché prádlo.
- Tato pračka se sušičkou dosahuje v rámci pracího cyklu energetické třídy A.
Parametre Bosch WNG24401BY
Rozměry spotřebiče848x598x590 mm
Ochrana proti vodě se zárukou - AquaStopNe.
Maximální kapacita v kg v cyklu praní / sušení6.0 kg
Maximální kapacita v kg v pracím cyklu9.0 kg
Emise hluku šířeného vzduchem70 dB(A) re 1pW
Funkce ReloadAno.
Připojené spotřebiče s Home ConnectNe.
Bosch WNG24401BY
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 6, Kombinovaná pračka se sušičkou, 9/6 kg, 1400 otáček za minutu
WNG24401BY
Výkon a spotřeba
třída energetické účinnosti praní a sušení:1 D
třída energetické účinnosti praní:2 A
energie3 / voda4 praní a sušení: 306 kWh / 83 l
energie5 / voda6 praní: 49 kWh / 49 l
kapacita náplně praní a sušení / praní: 1 - 6 kg / 1 - 9 kg
doba trvání programu7 praní a sušení / praní: 8:40 h:min / 3:45 h:min
třída účinnosti odstředění: B
rychlost odstřeďování:** 400 - 1400 ot./min
hladina hluku: 70 dB (A) re 1 pW
třída hlučnosti: A
Programy
standardní programy pro praní: bavlna, snadno udržovatelné, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní
speciální programy pro praní: extra krátký 15, Hygiene Care, mix, odstřeďování/odčerpání, máchání
nejběžnější prací programy lze použít jako samostatné sušicí programy nebo jako praní a sušení v jednom programu
standardní programy pro sušení: bavlna, snadno udržovatelné
speciální programy pro sušení: osvěžení, intenzivní sušení, My Time sušení, šetrné sušení, Wash & Dry 60
Speciální funkce a nastavení
volba skvrn - 4 možnosti odstranění skvrn pouhým stisknutím tlačítka
Speed Perfect: perfektně vyprané za až o 65 % méně času***
možnosti pro praní: předpírka, skvrny - automatika, snadné žehlení, SpeedPerfect, výběr rychlosti odstředění, start/pauza, výběr teploty
možnosti pro sušení: cíl sušení, odložený start / čas sušení
možnosti sušení pro většinu pracích programů
časově řízené programy, funkce AutoDry
Komfort a bezpečnost
funkce Reload: máte možnost přidat prádlo dokonce i po začátku pracího cyklu
velký LED displej s ukazateli: průběhu programu, nastavené teploty, počtu otáček, ukazatele zbytkového času v minutách a nastavení konce praní až za 24 hod., doporučení náplně
elektronické ovládání jedním otočným voličem všech pracích a speciálních programů
objem bubnu: 65 l
Vario Drum nerezový buben: šetrné a intenzivní praní
Active Water Plus: pro vysoce efektivní využití vody i při menším množství prádla díky automatické detekci naplnění
plnicí otvor o průměru 32 cm, barva dvířek černo-černošedá s úhlem otevírání 165°
Eco Silence Drive: tichý motor s dlouhou životností
AntiVibration Design: zaručuje vyšší stabilitu a tišší chod
zvuková izolace díky dodatečnému tlumicímu materiálu
bezúdržbový kondenzátor: automatické odstraňování zbytků textilií
Aqua Protection - několikanásobná ochrana proti škodám způsobeným vodou
systém rozpoznání pěny k jejímu odstranění při nadměrném pěnění
indikace vysokého dávkování pracího prostředku
kontrola nevyváženosti
dětský zámek ovládání
akustický signál ukončení programu
jednoduše čistitelná přihrádka na prací prostředky
Technické informace
možnost zasunutí pod pracovní desku ve výšce 85 cm
rozměry (V x Š): 84.8 cm x 59.8 cm
hloubka spotřebiče: 59.0 cm
hloubka spotřebiče vč. dvířek: 63.5 cm
hloubka spotřebiče s otevřenými dvířky: 107.2 cm
1 2 stupnice tříd energetické účinnosti od A do G
3 spotřeba energie v kWh na 100 celých cyklů (v programu eco 40-60)
4 vážená spotřeba vody v litrech na celý cyklus (v programu eco 40-60)
5 spotřeba energie v kWh na 100 pracích cyklů (v programu eco 40-60)
6 vážená spotřeba vody v litrech na prací cyklus (v programu eco 40-60)
7 doba trvání programu eco 40-60, cyklus praní a sušení / pouze cyklus praní
** hodnoty jsou zaokrouhleny
*** srovnání mezi dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C a dobou trvání programu snadno udržovatelné 40 °C s aktivovanou funkcí SpeedPerfect
Parametre Bosch WNG24401BY
Rozměry spotřebiče848x598x590 mm
Ochrana proti vodě se zárukou - AquaStopNe.
Maximální kapacita v kg v cyklu praní / sušení6.0 kg
Maximální kapacita v kg v pracím cyklu9.0 kg
Emise hluku šířeného vzduchem70 dB(A) re 1pW
Funkce ReloadAno.
Připojené spotřebiče s Home ConnectNe.
Všeobecné| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | WNG24401BY |
| Sortiment | práčka so sušičkou |
| Hlučnosť max | 70 dB |
| Ďalšie možnosti ovládania | extra krátký 15', Hygiene Care, mix, odstředění/odčerpání, máchání, snadné žehlení, automatické ošetření skvrn, SpeedPerfect, předpírka, refresh, intenzivní sušení, My Time sušení, šetrné sušení, praní a sušení 60' |
| Zoznam programov | program pro bílé a barevné prádlo, program pro snadno udržovatelné, program pro jemné prádlo, program pro vlnu/ruční praní, další programy |
| Konštrukcia spotrebiča | volně stojící |
| Možnosť umiestniť na práčku | áno |
Konektivita| Pripojené spotrebiče s Home Connect | nie |
DizajnKomfort| Odložený štart | áno |
| i-Dos | nie |
| Reload | áno |
| autoDry | áno |
| Voliteľná teplota sušenia | áno |
| Druh ovládacích a signalizačných prvkov | Otočný ovladač, TouchControl |
| Ukazovateľ priebehu cyklu | LED kontrolky |
| Menej pokrčenie vďaka pare | áno |
| Zobrazenie nadmerného dávkovania | áno |
Urýchľujúce možnosti| VarioSpeed | áno |
| SpeedPerfect | áno |
| Rýchly 15minútový program | áno |
| Pranie a sušenie za 60 minút | áno |
| Rýchle sušenie | nie |
Technológie umývania a senzoryProgramy| Pranie v studenej vode | áno |
| Program vlna / ručné pranie | áno |
| Program blúzky / košele | nie |
| Program pre športové oblečenie | nie |
| Outdoorové oblečenie | nie |
| Program pre jemnú bielizeň a hodváb | áno |
| program Hygiene Care | áno |
| Automatické odstraňovanie škvŕn | áno |
| Program pre perie | nie |
| Program Alergia Plus | nie |
Funkcie| Ukazovateľ zostatkového času | áno |
| Vnútorné osvetlenie | nie |
| voda plus | nie |
| Senzor vlhkosti | prostřednictvím volby času, auto dry |
| Technológia ActiveWater | nie |
| Technológia ActiveWater plus | áno |
| Iron Assist | áno |
| Wash & dry 45 min | nie |
Spotreba| Energetická trieda | D |
| Spotreba vody celého cyklu prania a sušenia v litroch na cyklus | 83 l |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | A |
Pripojenie| Dĺžka prívodného kábla | 210,0 m |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 598 mm |
| Výška | 848 mm |
| Hĺbka | 590 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 675 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 890 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 710 mm |
| Hmotnosť | 78,8 kg |
| Objem bubna | 65 l |
| Max. výškové nastavenie nožičiek | 12 mm |
| Hĺbka s otvorenými dvierkami 90 stupňov | 1 072 mm |
Bezpečnosť| Detská poistka | áno |
| Rozpoznanie peny | áno |
| Kontrola nevyváženosti | áno |
| Bezpečnostný systém proti škodám spôsobeným vodou | vícenásobná ochrana proti vodě Aqua Protection |