
ONLINE DO 23°°
Umývačky riadu Plne integrované zabudovateľné umývačky Plne integrované zabudovateľné umývačky 60cm Bosch SMV4ECX28E





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
5 rokov záruka doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 1 198.00 €cena práve teraz797.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 5 rokov, Kód: 2T73814, Výrobca: Bosch | |||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
|
Serie | 4 Bosch SMV4ECX28E + exkluzívna 5 ročná záruka + cashback 80 EUR
Serie 4 Plně vestavná myčka nádobí 60 cm
![]() | Umývanie riadu, o akom ste ešte nepočuliUmývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive poskytujú vysoký umývací výkon s nízkymi emisiami hluku. Sú vybavené bezkartáčovým, energeticky úsporným motorom, ktorý optimálne znižuje hluk spôsobený trením a zabezpečuje oveľa plynulejšiu a tichšiu prevádzku. |
Za kvalitu doživotne ručímeSystém AquaStop vás chráni pred vytopením a to po celú dobu životnosti spotrebiča. Akonáhle senzor deteguje únik, umývačka automaticky zastaví program a odčerpá vodu hadicou s dvojitou stenou. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave vieme ponúknuť 10ročnú záruku na celý vnútorný priestor proti korózii na všetky naše umývačky riadu. | ![]() |
![]() | Inteligentná umývačka pre jednoduchší životUmývačku riadu môžete pripojiť k svojmu smart zariadeniu prostredníctvom aplikácie Home Connect, takže budete dostávať oznámenia o konci umývacieho cyklu, či počte tabliet vo vašej domácnosti. Vďaka aplikácii si taktiež môžete stiahnuť ďalšie programy či optimalizovať už existujúce. |
Umývačka riadu, ktorá vás udrží v obrazeVyčkávanie, až vaša umývačka domy, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Zvlášť pre tie s nabitým programom. Technológia Home Connect vás upokojí a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatická oznámenia do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku. | ![]() |
![]() | Výškové nastavenie horného košaVďaka systému Rackmatic môže byť výška horného koša jednoducho prestavená až o 5 cm. A môžete to urobiť, aj keď je kôš plne naložený. To znamená ešte viac možností nastavenia a tým maximálnu flexibilitu. |
Na tento produkt je záruka 5 rokov po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 4, Plně vestavná myčka nádobí, 60 cm SMV4ECX28E
Výkon a spotřeba
třída energetické účinnosti:? A
energie2 / voda2: 54 kWh / 9 l
kapacita: 14 sad nádobí
doba trvání programu:? 4:30 h:min
hladina hluku: 42 dB(A) re 1 pW
třída hlučnosti: B
hlučnost (Tichý program): 41 dB (A) re 1 pW
Programy a speciální funkce
6 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, intenzivní 70 °C, Krátký 60°C, Tichý 50 °C, Oblíbený
výchozí Oblíbený program: Předmytí
4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Extra sušení, Poloviční náplň, SpeedPerfect+
program péče o myčku nádobí: Machine Care
doplňkové funkce dostupné v aplikaci Home Connect: Hygiena Plus, Silence on demand
Technologie mytí a senzory
EfficientDry a výměník tepla
AquaSenzor
dávkovací asistent
EcoSilence Drive
automatické přizpůsobení dle druhu mycího prostředku
samočisticí filtrační systém s třívrstvým zvlněným filtrem
materiál vnitřní vany: nerezová ocel
Systém košů
koše Flex
příborová zásuvka VarioDrawer
3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
kolečka s nízkým třením ve spodním koši
zarážka proti vykolejení spodního koše
2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
2 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
2 výklopné etažéry na šálky v horním koši
2 výklopné etažéry na šálky ve spodním koši
Ukazatele stavu a obsluhy
připojení Home Connect pomocí Wi-Fi
tlačítka ovládání nahoře
popisky na panelu: anglický text
InfoLight (červený)
ukazatel zbytkového času v minutách
akustický signál ukončení programu
časová předvolba 1-24 hod
Bezpečnost
AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
systém šetrného mytí skla
Příslušenství
vč. násypky na sůl
vč. ochrany pracovní desky před párou
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 81.5 x 59.8 x 55 cm
stupnice tříd energetické účinnosti od A do G
spotřeba energie v kWh na 100 cyklů (v programu Eco 50 °C) ? spotřeba vody v litrech na cyklus (v programu Eco 50 °C)
doba trvání programu Eco 50 °C
* záruční podmínky najdete na
https://www.bosch-home.com/cz/servis/zarucni-podminky





















Serie | 4 Bosch SMV4ECX28E + exkluzívna 5 ročná záruka + cashback 80 EUR
Serie 4 Plně vestavná myčka nádobí 60 cm
![]() | Umývanie riadu, o akom ste ešte nepočuliUmývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive poskytujú vysoký umývací výkon s nízkymi emisiami hluku. Sú vybavené bezkartáčovým, energeticky úsporným motorom, ktorý optimálne znižuje hluk spôsobený trením a zabezpečuje oveľa plynulejšiu a tichšiu prevádzku. |
Za kvalitu doživotne ručímeSystém AquaStop vás chráni pred vytopením a to po celú dobu životnosti spotrebiča. Akonáhle senzor deteguje únik, umývačka automaticky zastaví program a odčerpá vodu hadicou s dvojitou stenou. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave vieme ponúknuť 10ročnú záruku na celý vnútorný priestor proti korózii na všetky naše umývačky riadu. | ![]() |
![]() | Inteligentná umývačka pre jednoduchší životUmývačku riadu môžete pripojiť k svojmu smart zariadeniu prostredníctvom aplikácie Home Connect, takže budete dostávať oznámenia o konci umývacieho cyklu, či počte tabliet vo vašej domácnosti. Vďaka aplikácii si taktiež môžete stiahnuť ďalšie programy či optimalizovať už existujúce. |
Umývačka riadu, ktorá vás udrží v obrazeVyčkávanie, až vaša umývačka domy, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Zvlášť pre tie s nabitým programom. Technológia Home Connect vás upokojí a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatická oznámenia do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku. | ![]() |
![]() | Výškové nastavenie horného košaVďaka systému Rackmatic môže byť výška horného koša jednoducho prestavená až o 5 cm. A môžete to urobiť, aj keď je kôš plne naložený. To znamená ešte viac možností nastavenia a tým maximálnu flexibilitu. |
| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | SMV4ECX28E |
| Sortiment | umývačky riadu |
| Druh | umývačka riadu bez panela |
| Hlučnosť max | 42 dB |
| Zásuvka na príbory | áno |
| Počet sád riadu | 14 |
| Spôsob sušenia | EfficientDry a výměník tepla |
| Nastaviteľný horný kôš | Rackmatic 3stupňový |
| Zvýšená inštalácia | áno |
| Spôsob montáže | plně vestavný |
| Odnímateľná pracovná doska | nie |
| Výškovo nastaviteľný sokel | Horizontálně a vertikálně |
| Dodávané príslušenstvo | Parotěsná zábrana |
| Trvanie programu | 4:30 |
| Ďalšie možnosti ovládania | vzdálené ovládání, Extra sušení, Poloviční náplň, varioSpeed Plus, program péče o myčku |
| Zoznam programov | Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzivní 70 °C, krátký, tichý, Oblíbený |
| Konštrukcia spotrebiča | vestavný |
| Home Connect | áno |
| Funkcie Home Connect | vzdálené monitorování a ovládání |
| Čas automatického pohotovostného režimu/siete | 2,0 min |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | áno |
| Spotreba energie v pohotovostnom režime/siete (spôsob vypnutia modulu Wi-Fi nájdete v užívateľskej príručke) | 2,0 W |
| Doplnkové funkcie dostupné v aplikácii Home Connect | Hygiena Plus, Ztišení na přání |
| Farba | N/A |
| Umiestnenie ovládacieho panelu | nahoře |
| Dizajnová rad | Serie | 4 |
| Materiál vnútorného priestoru | Nerez |
| Možnosti panelu dverí | dekorační rám není možné objednat jako zvláštní příslušenství |
| VarioPanty pre špeciálne inštalácie | nie |
| Počet programov | 6 |
| Kontrolka stavu programu | Červená |
| Farebné vnútorné osvetlenie | nie |
| Kontrolka stavu programu v boku dvierok | nie |
| Systém košov | praktické vkládání s košem Flex |
| 3. zásuvka | příborová zásuvka |
| Ukazovateľ priebehu cyklu | akustický signál |
| Umiestnenie príborov | příborová zásuvka |
| TFT display | nie |
| EcoSilence Drive | áno |
| Senzor znečistenia vody | áno |
| Rozpoznanie detergentu | áno |
| Ventil na nemäkčenú vodu | nie |
| Systém špeciálnej úspory vody | nie |
| Vnútorné osvetlenie | nie |
| TimeLight | nie |
| OpenAssist | nie |
| EmotionLight | nie |
| RackMatic | áno |
| Energetická trieda | A |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Šírka | 598 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 660 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 880 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 680 mm |
| Hmotnosť | 35,6 kg |
| Hĺbka výklenku | 550 |
| Minimálna výška výklenku | 815 mm |
| Maximálna výška výklenku | 875 mm |
| Minimálna šírka výklenku | 600 mm |
| Maximálna šírka výklenku | 608 mm |
| Hmotnosť nábytku vpredu (min - max) | 2.5 - 8.5 |
| Hĺbka s otvorenými dvierkami 90 stupňov | 1 150 mm |
| AquaStop | áno |
| Detská poistka | nie |





















Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 95 x | ||
| 4 | 3 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Umývačka vyzerá kvalitne, nemá príliš zložité ovládanie a má funkciu automatického otvárania dvierok a veľkú zásuvku na príbory či iné drobnosti. Zatiaľ veľká spokojnosť
80% VýbornéNa základě krátkodobého užívání musím myčku pochválit. Myje dobře a tiše. Měl jsem trochu problém s těžším nastavením nožiček, ale to je pouze detail. Co není úplně fajn, jsou dvířka, které při úplném otevření nezůstanou v pozici, ale vrací se poměrně velkou silou zpět.
S myčkou Bosch jsem velmi spokojena. Přišla hned druhý den po objednání. Zakoupila jsem i s instalací u Alzy. Pánové přijeli odvezli starou myčku a namontovali novu. Velká spojenost a žádná starost. Myje perfektně, je tichá s nízkou spotřebou vody i elektřiny. Jednoduché ovládání, automatické otevírání dvířek po skončení programu. Mohu jen doporučit
Umývačku BOSCH SMV4ECX28E používame denne a zatiaľ maximálna spokojnosť. Veľmi oceňujem tichý chod, počas prevádzky ju takmer nepočuť. Riady sú vždy perfektne čisté aj pri plnej kapacite a bez nutnosti predumývania.
Ovládanie je jednoduché a prehľadné, programy pokrývajú všetko potrebné vrátane úsporného režimu. Veľkou výhodou je aj vnútorné usporiadanie košov, ktoré umožňuje flexibilne uložiť aj väčšie hrnce alebo panvice.
Spotreba vody aj energie je nízka, čo je pri každodennom používaní výrazné plus. Celkovo ide o kvalitný a spoľahlivý spotrebič, ktorý splnil očakávania.
Skvěle umyté a usušené nádobí bez předchozího oplachování, s malou spotřebou vody i elektrické energie. Oceňuji uložení příborů do samostatné horní zásuvky. V provozu je velmi tichá. Využívám možnosti odloženého startu a také obsluhy spotřebiče pomocí aplikace.
Zobraziť viacVstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.