
ONLINE DO 23°°
Pranie a sušenie Práčky Práčky s predným plnením AEG LFR61944BC






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 705.00 €cena práve teraz599.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T73718, Výrobca: AEG | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
LFR61944BC
Pračka předem plněná 6000 ProSense®
Detaily produktu
Pračka 6000 ProSense® automaticky nastaví čas, spotřebu vody a energie podle velikosti náplně, i když jde jen o jednu košili nebo prádlo z celého týdne. Zajistí, aby se vaše oblečení pralo pouze po nezbytně slouho dobu k dlouhodobému zachování barev a materiálů.
Klíčové specifikace
Třída energetické účinnosti
A
Maximální kapacita (kg)
9
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)
1400
Maximální hloubka včetně dvířek (mm)
660
Jazyk ovládacího panelu
čeština
Spotřeba vody v litrech na cyklus, na základě programu eco 40-60. Skutečná spotřeba vody bude záviset na tom, jak je spotřebič používán, a na tvrdosti vody
50
Typ motoru
Invertorový motor se zárukou 10 let
Třída emisí hluku šířeného vzduchem
B
Kompletní specifikace
Specifikace
Prací programy: Smíšené prádlo 69min, Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna , 20 min. - 3 kg, džínovina, outdoor, Hygiena
Volba pro extra máchání
Funkce pro odstranění skvrn
Protipěnový systém
Počet přihrádek dávkovače pracího prostředku: 3
Dětský bezpečnostní zámek
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Vybavení proti vyplavení se sensorem AquaControl
Výkon
Maximální kapacita (kg): 9
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) : 1400
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:40
Objem bubnu (l): 68.6
Instalace
Maximální hloubka včetně dvířek (mm): 660
Rozměry (mm): 847x597x636
Instalace: Volně stojící spotřebič
Barva: Bílá
Barva ovládacího panelu: Bílá
Délka napouštěcí hadice (cm): 150
Délka vypouštěcí hadice (cm): 145
Délka přívodního kabelu (m): 1.8
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Příkon (W): 2200
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Vážený zbývající obsah vlhkosti: 53.4
Energie
Třída energetické účinnosti: A
Spotřeba vody v litrech na cyklus, na základě programu eco 40-60. Skutečná spotřeba vody bude záviset na tom, jak je spotřebič používán, a na tvrdosti vody: 50
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Třída účinnosti odstředění: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 76
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 914 915 708
Jazyk ovládacího panelu: čeština
Typ motoru: Invertorový motor se zárukou 10 let
Barva předních dvířek: černá
Maximální rozměry (mm): 847x597x660
Prací programy: Smíšené prádlo 69min, Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, vlna , 20 min. - 3 kg, džínovina, outdoor, Hygiena
Woolmark: Woolmark Blue + Certified Ariel/Lenor
EAN kód produktu: 7332543974337






| Výrobca | AEG |
| Modelové označenie | LFR61944BC |
| Sortiment | práčky |
| Inštalácia | Volně stojící spotřebič |
| Kapacita pranie | 9 kg |
| Systém motora | Invertorový motor se zárukou 10 let |
| Farba | Bílá |
| Farba panelu | Bílá |
| Farba predných dvierok | černá |
| Nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| Počet priehradok dávkovača pracieho prostriedku | 3 |
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
| Programy | 20 min. - 3 kg, bavlna , jemné prádlo, džínovina, Eco 40-60, Hygiena, Smíšené prádlo 69min, outdoor, syntetika, vlna |
| Detský zámok | áno |
| Funkcia škvrny | áno |
| AquaControl | áno |
| Voľba pre extra plákanie | áno |
| Protipenový systém | áno |
| Vážený zostávajúci obsah vlhkosti | 53,4 |
| Energetická trieda | A |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Príkon | 2 200,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,8 m |
| Kolieska a nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| EAN | 7332543974337 |
| Produktové číslo (PNC) | 914 915 708 |
| Šírka | 597 mm |
| Výška | 847 mm |
| Hĺbka | 660 mm |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 500 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 1 450 mm |
| Objem bubna | 69 l |
| Maximálna hĺbka vrátane dvierok | 660 mm |






Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 88 x | ||
| 4 | 10 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vše dobře pracuje . Vyborné? Krásná, dobře dělá co má, je velmi prostorná.
80% VýbornéPračka splnila očekávání, vejde se do ni hodně prádla, prostorný buben. Jen byl problém s registrací spotřebiče.
Toto je má již třetí pračka AEG a velmi oceňuji stabilitu, kultivovaný chod, malou hlučnost samozřejmě i funkčnost.
Zatím vše naprosto v pořádku.Splňuje co jsem od pračky očekávala.Výhodou pro mě je úspora času, a mezistupeň teploty 50 stupňů to ostatní pračky moc nemají. Velký buben, tichá.
Velký buben, velké otáčky, skvělý program Smíšené 69 min
Zobraziť viacMedzi ozajstné odborníkmi vo výrobe voľne stojacich pračiek patrí značka AEG. Môžete očakávať naozaj kvalitný prania, kde sa špina a škvrny stanú už len hrou. Pokiaľ Vám ide o šetrnosť praní a chcete zachovať dlhšie vaše oblečenie ako nové, je to správna voľba. Či už si vyberiete vopred alebo zhora plnené práčky napríklad z kolekcie Neue Kollektion môžete si byť istí, že Vaša bielizeň bude šetrne vyprané, táto nová kolekcia používa systém prania OptiSense, ktorý vie automaticky rôznym druhom náplne poskytnúť potrebnú starostlivosť. Bubon u práčok AEG sa nazýva ProTex a bol navrhnutý tak, aby poskytoval mimoriadne jemnú starostlivosť. Ak ste sa rozhodli kúpiť voľne stojace práčku od tejto značky, ale neviete si rady, neváhajte kontaktovať našich vyškolených poradcov a získajte tak osobný prístup pri nákupe novej práčky.
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.