Parametre Electrolux EW6SM347DC
Třída energetické účinnostiB
Délka cyklu, program Eco 40-603:25
Třída účinnosti odstředěníB
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)1351
Třída emisí hluku šířeného vzduchemB
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)75
Rozměry (mm)843x595x449
BarvaBílá
Electrolux EW6SM347DC
EW6SM347DC
Úzká pračka předem plněná 600 SensiCare
Klíčové specifikace
Třída energetické účinnosti
B
Délka cyklu, program Eco 40-60
3:25
Třída účinnosti odstředění
B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)
1351
Třída emisí hluku šířeného vzduchem
B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)
75
Rozměry (mm)
843x595x449
Barva
Bílá
Kompletní specifikace
Specifikace
Náplň prádla: 7 kg
Rychlost odstřeďování (max.): 1400 ot./min.
Program pro hedvábí
Prací programy: Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, rychlý 14 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, antialergický program s párou, dětský , hedvábí , vlna , sport, outdoor, džínovina
Funkce odložený start
Protipěnový systém
Dětský bezpečnostní zámek
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Ochrana proti vytopení
Výkon
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:25
Objem bubnu (l): 50
Instalace
Rozměry (mm): 843x595x449
Barva: Bílá
Instalace: Volně stojící spotřebič
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Délka přívodního kabelu (m): 1.4
Délka napouštěcí hadice (cm): 130
Délka vypouštěcí hadice (cm): 213
Příkon (W): 2100
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Barva ovládacího panelu: Bílá
Energie
Třída energetické účinnosti: B
Třída účinnosti odstředění: B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1351
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 75
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 914 342 366
Prací programy: Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, rychlý 14 minut, máchání , odstřeď./vypouštění, antialergický program s párou, dětský , hedvábí , vlna , sport, outdoor, džínovina
Funkce: zap./vyp., výběr teploty, výběr otáček, předpírka, skvrny, pouze máchání, Soft Plus, snadné žehlení, odložený start, Time Manager, start/pauza
Woolmark: Woolmark Blue
Barva předních dvířek: D Silver M
EAN kód produktu: 7333394052359
Jazyk ovládacího panelu: čeština
Parametre Electrolux EW6SM347DC
Třída energetické účinnostiB
Délka cyklu, program Eco 40-603:25
Třída účinnosti odstředěníB
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)1351
Třída emisí hluku šířeného vzduchemB
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)75
Rozměry (mm)843x595x449
BarvaBílá
Všeobecné| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | EW6SM347DC |
| Sortiment | práčky |
| Druh | práčka s predným plnením |
| Hlučnosť max | 75 dB |
| Maximálny počet otáčok | 1 400 rpm |
| Inštalácia | Volně stojící spotřebič |
| Kapacita pranie | 7 kg |
Dizajn| Farba | Bílá |
| Farba panelu | Bílá |
| Farba predných dvierok | D Silver M |
Špecifikácie| Nožičky | 4 nastavitelné nožky |
Komfort| Odložený štart | áno |
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
Programy| Programy | sport, syntetika, vlna , antialergický program s párou, dětský , bavlna , jemné prádlo, džínovina, Eco 40-60, outdoor, rychlý 14 minut, máchání , hedvábí , odstřeď./vypouštění |
| Program pre jemnú bielizeň a hodváb | áno |
Funkcie| Detský zámok | áno |
| Protipenový systém | áno |
| Funkcie | odložený start, snadné žehlení, pouze máchání, zap./vyp., předpírka, Soft Plus, výběr otáček, skvrny, start/pauza, výběr teploty, TIME MANAGER |
Spotreba| Energetická trieda | B |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
Pripojenie| Príkon | 2 100,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,4 m |
Technické špecifikácie| Kolieska a nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| EAN | 7333394052359 |
| Produktové číslo (PNC) | 914 342 366 |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 595 mm |
| Výška | 843 mm |
| Hĺbka | 449 mm |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 300 mm |
| Dĺžka odpadovej hadice | 2 130 mm |
| Objem bubna | 50 l |
Bezpečnosť