
ONLINE DO 23°°
Pranie a sušenie Vstavané práčky so sušičkou AEG L8WBE68SIC






![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo AKCIA! Pri zakúpení dostanete DARČEK!viac informácií tu Odporúčaná predajná cena 1 269.00 €cena práve teraz743.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T72297, Výrobca: AEG | |||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
L8WBE68SIC
VESTAVNÁ PRAČKA KOMBINOVANÁ SE SUŠIČKOU 8000 POWERCARE
DETAILY PRODUKTU
Pračka kombinovaná se sušičkou AEG 8000 PowerCare využívá technologii předmíchání, která aktivuje sílu pracího prostředku a nabízí vynikající výsledky praní i při 30 °C za méně než jednu hodinu. Oblečení je suché, nikoliv přesušené, což pomáhá zachovat jeho vzhled a příjemný pocit na dotek.
Klíčové specifikace
Třída energetické účinnosti
D
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.)
1600
Třída účinnosti odstředění
B
Délka cyklu, program Eco 40-60
3:20
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)
70
Třída emisí hluku šířeného vzduchem
A
Ovládání
Střední LED displej
Objem bubnu (l)
52
Kompletní specifikace
Specifikace
Pračka se sušičkou pro plně integrovanou instalaci v kuchyni
Maximální náplň praní (kg): 8
Maximální rychlost odstřeďování (ot./min): 1600
Kondenzační sušička - vlhkost se sráží do nádrže
Kapacita sušení (kg): 4
Speciální programy pro ruční praní a vlnu
Druhy programů: Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, Power Clean, pára, odstřeď./vypouštění, máchání , čištění pračky, Hygiena, Sport Wear, outdoor, vlna , Quick 20 Wash&Dry 60
Protipěnový systém
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Ochrana proti vytopení
Výkon
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) : 1600
Délka cyklu, program Eco 40-60: 3:20
Objem bubnu (l): 52
Typ motoru: ÖKOInvertor s doživotní zárukou
Způsob sušení: kondenzační
Instalace
Instalace: Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel)
Maximální hloubka včetně dvířek (mm): 553
Kolečka a nožičky: 4 nastavitelné nožky
Délka přívodního kabelu (m): 1.7
Délka napouštěcí hadice (cm): 150
Příkon (W): 2100
Napájecí napětí (V): 230
Požad. jištění (A): 10
Vážený zbývající obsah vlhkosti: 52.9
Energie
Třída energetické účinnosti: D
Třída účinnosti odstředění: B
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW): 70
Třída emisí hluku šířeného vzduchem: A
Maximální teplota uvnitř ošetřené textilie (jmenovitá kapacita praní) (kompletní cyklus): 32
Maximální teplota uvnitř ošetřené textilie (poloviční kapacita praní) (kompletní cyklus): 25
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 914 606 709
Ovládání: Střední LED displej
Woolmark: Woolmark Blue Wash&Dry
Rozměry (mm): 819x596x553
Typ plnícího otvoru: BI Dark Silver
Prací programy: Eco 40-60, bavlna , syntetika, jemné prádlo, Power Clean, pára, odstřeď./vypouštění, máchání , čištění pračky, Hygiena, Sport Wear, outdoor, vlna , Quick 20 Wash&Dry 60
EAN kód produktu: 7333394027920
Jazyk ovládacího panelu: čeština





| Výrobca | AEG |
| Modelové označenie | L8WBE68SIC |
| Sortiment | práčky |
| Druh | práčka s predným plnením |
| Display | áno |
| Spôsob sušenia | kondenzační |
| Maximálny počet otáčok | 1 600 rpm |
| Inštalácia | Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel) |
| Kapacita pranie | 8 kg |
| Kapacita sušenia | 4 kg |
| Systém motora | ÖKOInvertor s doživotní zárukou |
| Práčka so sušičkou pre plne integrovanú inštaláciu v kuchyni | áno |
| Nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| Ovládanie | Střední LED displej |
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
| Kondenzačná sušička - vlhkosť sa zráža do nádrže | áno |
| Programy | bavlna , jemné prádlo, Eco 40-60, Hygiena, čištění pračky, outdoor, Power Clean, Quick 20 Wash&Dry 60, máchání , odstřeď./vypouštění, Sport Wear, pára, syntetika, vlna |
| Program vlna / ručné pranie | áno |
| Protipenový systém | áno |
| Vážený zostávajúci obsah vlhkosti | 52,9 |
| Energetická trieda | D |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | A |
| Príkon | 2 100,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,7 m |
| Kolieska a nožičky | 4 nastavitelné nožky |
| EAN | 7333394027920 |
| Produktové číslo (PNC) | 914 606 709 |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 819 mm |
| Hĺbka | 553 mm |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1 500 mm |
| Objem bubna | 52 l |
| Maximálna hĺbka vrátane dvierok | 553 mm |
| AquaStop | áno |





Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.
| 5 | 8 x | ||
| 4 | 1 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Pracka je super a jde pustit i pres telefon to jsem chtel
Po několika měsících používání musím říct, že je to celkově velmi fajn spotřebič, který splňuje to, co od kombinované pračky a sušičky čekám — čisté prádlo bez zbytečných komplikací.Jednoznačně se mi líbí hlavně integrace s mobilní aplikací, díky které mohu začít nebo sledovat program na dálku — super, když třeba něco řeším mimo domov.
Tuto pračku můžu jen doporučit. Je velice tichá a přesto je efektivním pomocníkem v domácnosti. Pere skvěle a stejně tak i suší. Manželka si ji nemůže vynachválit.Panty pro dvířka od linky má rozložené jinak, než naše stará pračka, ale stačí drobná úprava a vše bude vyřešené. Koneckonců její design je velmi příjemný a tak není ani nutné dvířka instalovat.
Měl jsem předchozí pračku, rovněž AEG Lavalogic 1400, s plně digitálním ovládáním na velkém LCD displeji. To mi velmi vyhovovalo. Pračka měla i vnitřní osvětlení a logika ovládání byla přímočará. Člověk měl i informaci o množství náplně. Tato pračka má ovládání přes centrální volič a zbytek se nastavuje přes jednotková tlačítka s více funkcemi. Jsem ajťák a nastavení Wi-Fi pro mě není problém, ale o intuitivnosti se nedá hovořit. Bez manuálu ani ránu. Některé funkcionality jsou dost nepochopitelné, zejména s napojením přes aplikaci. Aplikace padá, neudrží nastavení. Změníte otáčky ždímání a za chvíli je tam původní hodnota atp. Takže někdy jsem nastavoval déle, než jsem pral. Aplikaci by to chtělo ještě trochu vychytat. Ale když si postupně vytvoříte vlastní programy, je to už v pohoděPračka má hezký design i kdyz u vestavné pračky je to fuk. Je tichá, při ždímání neposkakuje a pere hezky. Pro chlapi má super průvodce praním v aplikaci. Když jsem se nějak zžil s aplikací a pochopil její "vlastnosti" jsem v pohodě a pračku mohu s klidným srdcem doporučit. Pokud ji chcete dostat do vestavby ikea, budete si muset převrtat panty. A bacha, ať vám při tom nespadne destička/závěsné části pračky (resp. podpůrné plechy) při montáži dovnitř těla spotřebiče. To je potom třeba odmontovat zadní panel a poněkud obtížně destičky vyjmout.
Jiz dalsi vyrobek od AEG, opet velika spokojenost, nadcasovy design, prijemna cena.
Zobraziť viacMedzi ozajstné odborníkmi vo výrobe voľne stojacich pračiek patrí značka AEG. Môžete očakávať naozaj kvalitný prania, kde sa špina a škvrny stanú už len hrou. Pokiaľ Vám ide o šetrnosť praní a chcete zachovať dlhšie vaše oblečenie ako nové, je to správna voľba. Či už si vyberiete vopred alebo zhora plnené práčky napríklad z kolekcie Neue Kollektion môžete si byť istí, že Vaša bielizeň bude šetrne vyprané, táto nová kolekcia používa systém prania OptiSense, ktorý vie automaticky rôznym druhom náplne poskytnúť potrebnú starostlivosť. Bubon u práčok AEG sa nazýva ProTex a bol navrhnutý tak, aby poskytoval mimoriadne jemnú starostlivosť. Ak ste sa rozhodli kúpiť voľne stojace práčku od tejto značky, ale neviete si rady, neváhajte kontaktovať našich vyškolených poradcov a získajte tak osobný prístup pri nákupe novej práčky.
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.