Vstavané spotrebiče Presovača, kávovary AEG KKK994500T
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
KKK994500T
VESTAVNÝ KÁVOVAR
Klíčové specifikace
Nádržka na vodu (l)
2.5
Zásobník na kávová zrna (g)
400
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)
450x560x550
Ovládání
Otočný ovladač s LCD displejem
Rozměry (mm)
455x595x450
Čistá hmotnost (kg)
23.5
Nádržka na vodu (l)
Výjimatelná
Kompletní specifikace
Specifikace
Kávovar pro vestavnou instalaci
Kapacita mlýnku na kávu: 400 g
Kapacita nádrže na vodu: 2.5 l
Dva oddělené ohřívače na kávu a horkou vodu
Indikátor pro vysypání lógru
Indikátor doplnění vody
Indikátor doplnění kávy
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 455 x 595 x 450
Vestavné rozměry (mm): 450 x 560 x 550
Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 450x560x550
Rozměry (mm): 455x595x450
Čistá hmotnost (kg): 23.5
Energie
Frekvence (Hz): 50/60
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 942 401 560
Nádržka na vodu (l): 2.5
Zásobník na kávová zrna (g): 400
Ovládání: Otočný ovladač s LCD displejem
Nádržka na vodu (l): Výjimatelná
Napájecí napětí (V): 220-240
EAN kód produktu: 7332543736928
| Výrobca | AEG |
| Modelové označenie | KKK994500T |
| Sortiment | kávovary |
| Nádržka na vodu | Výjimatelná l |
| Kávovar pre vstavanú inštaláciu | áno |
| Farba | černá |
| Kapacita vodnej nádržky | 2,5 l |
| Kapacita zásobníka na kávové zrno | 350 g |
| Dva oddelené ohrievače na kávu a horúcu vodu | áno |
| Indikátor na vysypanie lógru | áno |
| Indikátor doplnenia vody | áno |
| Indikátor doplnenia kávy | áno |
| Ovládanie | Otočný ovladač s LCD displejem |
| Zásobník na kávové zrná | 350 g |
| Kávové zmesi | áno |
| Presné dávkovanie | áno |
| Dokonale pripravené mlieko | áno |
| MultiCup | áno |
| Parná tryska | áno |
| Frekvencia | 60 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| EAN | 7332543736928 |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 455 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Hmotnosť | 23,5 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 450x560x550 mm |