
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Vstavané mikrovlnky Electrolux LMS4253TMX - Z VÝSTAVKY






![]()
|
doprava zadarmo CENA TERAZ 314.00 €Odporúčaná predajná cena 564.00 €Prečo zakúpiť spotrebičov na Vstavanespotrebice.sk
+NAŠLI STE LEPŠIU CENU?Ak ste našli lepšiu cenu na spotrebiče, ktoré sú skladom, napíšte nám. Určite sa spoločne dohodneme. Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T67448, Výrobca: Electrolux | ||||||||||||||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||
![]() | Mikrovlnná rúra s grilom pre rýchle výsledkyNaša mikrovlnná rúra predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob prípravy väčšiny vašich obľúbených jedál. Okrem bežných funkcií máte k dispozícii aj gril pre viac možností varenia. |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
SPOTŘEBIČ BYL VYSTAVEN NA NAŠEM STUDIU, NIKDY NEBYL V PROVOZU
Naše mikrovlnná trouba s grilem 600 představuje rychlý a snadný způsob vaření většiny vašich oblíbených jídel. Vedle běžných funkcí máte k dispozici také gril pro více možností při vaření.
Klíčová specifikace
Systém tepelné úpravy: Mikrovlny/Gril
Mikrovlnný výkon (W): 900
Výkon grilu (W): 1000
Počet výkonových stupňů pro mikrovlnný ohřev: 8
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 380x560x550
Příkon (W): 1400
Instalace: Vestavný spotřebič
Specifikace
Mechanismus otevírání dveří: Stlačením
Systémy tepelné úpravy: gril, mikrovlny
Mikrovlnný výkon: 900 W, 8 úrovní
Výkon grilu: 1000 W
Automatické rozmrazovací programy podle hmotnosti vložených potravin
Signál při ukončení cyklu
Automatické programy vaření podle váhy
LED displej
Dotykové ovládání pro volbu výkonu
Průměr otočného talíře: 270 mm
Výkon
Mikrovlnný výkon (W): 900
Výkon grilu (W): 1000
Počet výkonových stupňů pro mikrovlnný ohřev: 8
Instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 380x560x550
Instalace: Vestavný spotřebič
Rozměry (mm): 388x595x377
Čistá hmotnost (kg): 20
Barva: Black/Stainless steel with antifingerprint
Energie
Příkon (W): 1400
Frekvence (Hz): 50
Ostatní
PNC: 947 608 763
Systém tepelné úpravy: Mikrovlny/Gril
Délka kabelu (m): 1
Materiál vnitřku trouby: Nerezová ocel
Napájecí napětí (V): 230
EAN kód produktu: 7332543673582

![]() | Mikrovlnná rúra s grilom pre rýchle výsledkyNaša mikrovlnná rúra predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob prípravy väčšiny vašich obľúbených jedál. Okrem bežných funkcií máte k dispozícii aj gril pre viac možností varenia. |
| Výrobca | Electrolux |
| Modelové označenie | LMS4253TMX - Z VÝSTAVKY |
| Sortiment | mikrovlnné rúry |
| Výkon | 900,0 W |
| Inštalácia | Vestavný spotřebič |
| Priemer otočného taniera | 270 mm |
| Farba | Černá a nerezová ocel s protiotiskovou úpravou |
| LED displej | áno |
| Materiál vnútrajška rúry | Nerezová ocel |
| Farba vnútrajška rúry | Nerez |
| Systémy tepelnej úpravy | gril, mikrovlny, gril a mikrovlny |
| Systém tepelnej úpravy | Mikrovlny/Gril |
| Signál pri ukončení cyklu | áno |
| Mechanizmus otvárania dverí | stlačením |
| Automatické programy varenia podľa váhy | áno |
| Gril | áno |
| Príkon | 1 400,0 W |
| Istenie | 10 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,0 m |
| EAN | 7332543673582 |
| Produktové číslo (PNC) | 947 608 763 |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 388 mm |
| Hĺbka | 377 mm |
| Hmotnosť | 15,3 kg |
| Rozmery pre vstavanie | 380x560x550 mm |
| Detská poistka | áno |

Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.