
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Vstavané rúry Samostatné rúry Rúry a teplovzdušnej rúry Franke FSL 86 H BK





![]()
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 528.00 €cena práve teraz501.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T66340, Výrobca: Franke | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Smart Linear FSL 86 H BK Černé sklo
Vestavná trouba z řady Smart Linear. Provedení černé sklo. Kapacita 71 litrů. Energetická třída A. Nabízí 8 Manuálních funkcí + 1 Speciální funkci. Digitální červený displej + 2 Ovládací knoflíky. Press to Clean. Parní čištění. Bez výsuvů.
Informace o produktu
EAN/UPC 7612985804400
Typ trouby Elektrická
Typ Vestavný
Barva Černá
Vlastnosti
Kapacita v litrech 71
Typ ovládání Elektromechanické
Barva displeje Červená
Počet knoflíků 2
Časovač Programovatelný
Typ časovače Elektronické
Mechanismus uzavírání dveří Standardní
Teleskopické výsuvy Volitelné
Studená dvířka Ne
Rozměry
Šířka 595 mm
Hloubka 570 mm
Výška 595 mm
Energetická specifikace
Výkon 2600 W
Napětí 220-240 V
Frekvence (Hz) 50-60
Specifikace produktu
Čištění Parní
Pára Ne
Energetická třída A
Rožeň Ne
Automatické funkce N/A
Barva ovládacích knoflíků Stříbrná
Počet skel ve dvířkách 2
Barva madla Nerezová ocel
Ruční funkce Spodní ohřev, Chléb, Horkovzdušné pečení, Klasické pečení, Rozmrazování, Cirkulace vzduchu, Gril, Čištění párou, Turbo gril
Hloubka balení 650 mm
Výška balení 670 mm
Šířka balení 640 mm
Délka napájecího kabelu 1000 mm
Typ knoflíků Vystupující
Displej Ano
Typ skla u dvířek Float
Materiál panelu Sklo
FUN# 116.0609.447
EAN 7612985804400






| Výrobca | Franke |
| Modelové označenie | FSL 86 H BK |
| Sortiment | vstavané rúry |
| Druh | teplovzdušná vstavaná rúra |
| Display | áno |
| Objem rúry | 71,0 l |
| 2vrstvové sklo dvierok | áno |
| Farba | černá |
| Gril | áno |
| Čistenie rúry | Parné |
| Energetická trieda | A |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 595 mm |
| Hĺbka | 543 mm |






Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.