
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Vstavané rúry Samostatné rúry Franke FMA 86 H XS





![]()
![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 702.00 €cena práve teraz667.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T66333, Výrobca: Franke | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
| ||||||||
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Maris FMA 86 H XS Nerez/Černé sklo
Vestavná trouba z řady Maris. Kombinace černého skla a nerezi. Kapacita 71 litrů. Energetická třída A. Nabízí 8 Manuálních funkcí + 1 Speciální funkci. Digitální bílý displej + 2 Ovládací knoflíky. Smooth 2 Close dvířka. Press to Clean. Parní čištění. Bez výsuvů.
Informace o produktu
EAN/UPC 7612985785044
Typ trouby Elektrická
Typ Vestavný
Barva Nerez
Vlastnosti
Kapacita v litrech 71
Typ ovládání Elektromechanické
Barva displeje Bílá
Počet knoflíků 2
Časovač Programovatelný
Typ časovače Elektronické
Mechanismus uzavírání dveří Tlumené
Teleskopické výsuvy Volitelné
Studená dvířka Ano
Rozměry
Šířka 595 mm
Hloubka 570 mm
Výška 595 mm
Energetická specifikace
Výkon 2750 W
Napětí 220-240 V
Frekvence (Hz) 50-60
Specifikace produktu
Čištění Parní
Pára Ne
Energetická třída A
Rožeň Ne
Automatické funkce N/A
Barva ovládacích knoflíků Matná černá
Rám dveří Tvar U
Počet skel ve dvířkách 2
Barva madla Nerezová ocel
Ruční funkce Spodní ohřev, Horkovzdušné pečení, Klasické pečení, Rozmrazování, Cirkulace vzduchu, Gril, Čištění párou, Turbo gril, Chléb
Hloubka balení 650 mm
Výška balení 670 mm
Šířka balení 640 mm
Rám panelu 2 proužky
Délka napájecího kabelu 1000 mm
Typ knoflíků Vystupující
Počet košů pro hor. vzduch N/A
Displej Ano
Typ skla u dvířek Float
Materiál panelu Sklo
Dotykový displej Ano
FUN# 116.0606.097
EAN 7612985785044





| Výrobca | Franke |
| Modelové označenie | FMA 86 H XS |
| Sortiment | vstavané rúry |
| Druh | teplovzdušná vstavaná rúra |
| Display | áno |
| Objem rúry | 71,0 l |
| 2vrstvové sklo dvierok | áno |
| Farba | černá |
| Gril | áno |
| Čistenie rúry | Parné |
| Energetická trieda | A |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 595 mm |
| Hĺbka | 543 mm |





Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.