Serie | 4 Bosch GSN58VWEV
XXL NoFrost mraznička s objemem 365 l a technologií FreshSense: velice úsporná - chrání zamražené potraviny díky konstantní teplotě mražení.
- No Frost: už nikdy nebudete muset odmrazovat mrazničku.
- Vario Zone: větší flexibilita a variabilita ve vašem mrazáku díky skleněným policím a zásuvkám.
- Zásuvka Big Box: pro stohování skladovacích nádob nebo pro velké zmrazené potraviny.
- Inteligentní invertorová technologie zajišťuje stabilní regulaci teploty a efektivní výkon.
- Alarm otevřených dveří: upozorní vás, pokud nejsou dveře dovřené.
- MultiAirflow rovnoměrná cirkulace vzduchu prodlužuje čerstvost
Parametre Serie | 4 Bosch GSN58VWEV
Rozměry spotřebiče1910x700x780 mm
Třída energetické účinnostiE
No Frost - již nikdy žádné odmrazováníAno.
Součet objemu mrazicích oddílů366 l
Emise hluku šířeného vzduchem39 dB(A) re 1pW
Doba skladování při poruše (hod.)12 h
Mrazící kapacita (4hvězdičkový oddíl)20.8 kg/24h
Seznam varováníOtevřete dveře chladicího oddílu, Otevřete dveře chladicího oddílu, Zvýšení teploty, Zvýšení teploty
Serie | 4 Bosch GSN58VWEV
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie | 4 Volně stojící mrazák191 x 70 cm bílá
GSN58VWEV
Technická specifikace
Provedení a spotřeba
Třída spotřeby energie: E
Čistý celkový objem : 366 l
Roční spotřeba energie: 278 kwh
Klimatická třída: SN-T
Hučnost: 39 dB
Doba skladování při poruše: 12 h hod.
Design
barva dveří: bílá, barva bočních stran: bílá
Komfort a bezpečnost
NoFrost - již nikdy žádné odmrazování!
TouchControl - elektronické ovládání - LED ukazatele
optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky
bezpečnostní varovný systém s memory funkcí - akustické upozornění při nedovřených dveřích, ukazatel výpadku proudu
FreshSense- zaručí konstantní teplotu díky inteligentní senzorové technologii
funkce SuperMrazení
Mrazicí prostor
objem **** mrazící části: 365 l
mrazicí kapacita: 22 kg za 24 hod.
doba skladování při poruše: 25 hod.
MultiAirflow systém
miska na led
VarioZone - vyjímatelné odkládací plochy v mrazícím prostoru pro větší variabilitu skladování potravin
5 x transparentní mrazicí box, z toho 1 BigBox
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 191.0 cm x 70.0 cm x 78.0 cm
Technické informace
závěs dveří vpravo, volitelný
výškově nastavitelné nožičky vpředu, kolečka vzadu
Plný přístup ke všem přihrádkám, i když je bok spotřebiče přiražen přímo k boční stěně.
příkon: 120 W
napětí: 220 - 240 V
Specifika
Objem brutto 400 l
Objem brutto**** mrazák: 400 l (-18°C a nižší)
Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.
Deklarované spotřeby energie se dosáhne, pokud jsou použity vymezovací úchytky. Spotřebič bez těchto úchytek je plně funkční, ale má o něco vyšší spotřebu elektrické energie. Hloubka spotřebiče s úchytkami je větší asi o 3,5 cm.
Zvláštní příslušenství
Technická specifikace
Obecné
Šírka (mm) 700 mm
Výška (mm) 1 910 mm
Barva spotřebiče Bílá
Kapacita mrazicí části (l) 365 l
Energetická třída E
Vážená roční spotřeba energie (kWh/rok) - 2010/30/EC 304,00 kWh/annum
Příprava ledových kostek 1 miska na led
Ukazat. teploty mraz. prostoru LED
Hlučnost dB 39
Závěs dveří Vpravo, volitelný
Osvětlení ne
Délka přívodního kabelu (cm) 230 cm
Včetně příslušenství 2 x Chladící akumulátor
Rozměry a váha
Hloubka (mm) 780 mm
Výška (mm) 1 910 mm
Hmotnost netto (kg) 92,253 kg
Šírka (mm) 700 mm
Parametre Serie | 4 Bosch GSN58VWEV
Rozměry spotřebiče1910x700x780 mm
Třída energetické účinnostiE
No Frost - již nikdy žádné odmrazováníAno.
Součet objemu mrazicích oddílů366 l
Emise hluku šířeného vzduchem39 dB(A) re 1pW
Doba skladování při poruše (hod.)12 h
Mrazící kapacita (4hvězdičkový oddíl)20.8 kg/24h
Seznam varováníOtevřete dveře chladicího oddílu, Otevřete dveře chladicího oddílu, Zvýšení teploty, Zvýšení teploty
Všeobecné| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | GSN58VWEV |
| Sortiment | mrazničky |
| Druh | šuplíkové mrazničky |
| Hlučnosť max | 39 dB |
| Výkon | 22,0 kg/24hod |
| Objem mrazničky | 366,0 l |
| Počet zásuviek / priehradiek | 5 |
| Objem | 365,0 l |
| Typ displeja | LED signalizace |
| XXL priestor | áno |
| Chladiaci akumulátor | áno |
| LED osvetlenie | nie |
| Vrátane príslušenstva | 2 x Chladící akumulátor |
| Dodávané príslušenstvo | 2 x Chladící akumulátor |
| Dekoračný rám / doska | dekorační rám není možné objednat jako zvláštní příslušenství |
| Madlo dvierok podľa typu | integrované vertikální madlo |
| Súčet objemu mraziacich oddielov | 366 |
Konektivita| Home Connect | nie |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | nie |
| Kompatibilný s Matter | nie |
Dizajn| Farba | bílá |
| Záves dverí | Pravý reverzibilní |
| Dizajnová rad | Serie | 4 |
| Veľká zásuvka | áno |
| Madlo dvierok | integrované vertikální madlo |
Komfort| Basic touch control | nie |
| Druh ovládacích a signalizačných prvkov | Tlačítko, Tlačítko |
| Veľmi tichý spotrebič | nie |
| Dotykové ovládanie | nie |
Mrazenie| Počet misiek na ľadové kocky | 1 |
| Doba skladovania pri poruche | 12 |
| Hviezdičkové hodnotenie mrazničky | 4 |
| Počet mraziacich zásobníkov s klapkou (ks) | 3 |
Funkcie| NoFrost | áno |
| Supermrazenie | áno |
| Ovládacie prvky | Spínač supermrazení, ukazat. teploty mraz. prostoru, Upozornění pro mrazírenské, Upozornění pro zmrazení důsledku nefunkčnosti, Upozornění: v případě, že dveře jsou otevřené |
| EcoMode | nie |
| Eco | nie |
| LowFrost | nie |
| Multi AirFlow | áno |
| FreshSense | áno |
| BigBox | áno |
| Alarm | áno |
| VarioZone | áno |
| Výkonná ventilácia | áno |
| Automatické odmrazování | No Frost |
Spotreba| Energetická trieda | E |
| Klimatická trieda | Rozšířené mírné, Mírné, Subtropický, tropický |
| Spotreba energie | 278 kWh/rok |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | C |
Pripojenie| Dĺžka prívodného kábla | 230,0 m |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 700 mm |
| Výška | 1 910 mm |
| Hĺbka | 780 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 760 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 1 980 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 880 mm |
| Hmotnosť | 84,7 kg |
| Hmotnosť (zabaleného tovaru) | 75,0 kg |
Zverejnené recenzie sú zbierané od skutočných zákazníkov, ktorí výrobok zakúpili alebo použili. Pre väčšiu dôveryhodnosť sú recenzie overované.
Zuzana
Overená recenzia Pridané 12.1.2024Super mražení bez námrazy. Veliké množství obsahů. Veliký šuplík pro větší Tiché mražení