
ONLINE DO 23°°
Bosch Online Brand Store Príprava jedla Univerzálny sekáčiky Bosch MMR08R2





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 64.00 €cena práve teraz43.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T55553, Výrobca: Bosch | |||||
|
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Kompaktní, univerzální sekáček pro rychlé sekání a míchání, co ušetří váš čas
jednoduché čištění: příslušenství je vhodné mýt v myčce
Jednoduché skladování díky kompaktní konstrukci
Sekací nádoba s objemem 0,8 l vhodná do myčky nádobí a do mikrovlnné trouby
šlehací kotouč určení ke šlehání smetany nebo vaječných bílků
Výkoknný motor: 400 W
Technická specifikace
příkon: 400 W
momentový stupeň
plastová nádoba 800ml, vhodná pro mytí v myčce, vhodná do mikrovlnné trouby
univerzální nůž z nerezové oceli, omyvatelný v myčce
kotouč na šlehání
přihrádka na kabel
Obecné
Značka Bosch
Název produktu / prodejní označení MMR08R2
EAN 4 242 002 742 274
Označení produktové řady chopper
Konstrukční typ
Rízení Tlačítko
Materiál těla přístroje plast
Rozměry a váha
Rozměry spotřebiče (mm) 250 x 195 x 195 mm
Hmotnost netto (kg) 1,23 kg
Technické podrobnosti
Příkon (W) 400 W
Typ zástrčky Euro zástrčka bez uzemní do 2,5 A
Napětí (V) 220-240 V
Příslušenství
Včetně příslušenství 1 x drticí kotouč











| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | MMR08R2 |
| Sortiment | mixéry |
| Vrátane príslušenstva | 1 x drticí kotouč |
| Dodávané príslušenstvo | 1 x drticí kotouč |
| Vhodný na drvenie ľadu | nie |
| Materiál mixovacej nádoby | plast |
| Všetky plasty, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, neobsahujú BPA. | nie |
| Riadenie | Tlačítko |
| Farba | Rudě červená |
| Materiál | plast |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Blade design | Nerez |
| Typ čistenia | části lze umývat v myčce |
| Príkon | 400,0 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 120,0 m |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
| Hmotnosť (zabaleného tovaru) | 1,5 kg |











Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.