
ONLINE DO 23°°
Bosch Online Brand Store Príprava jedla Univerzálny sekáčiky Bosch MMR08A1





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 59.00 €cena práve teraz37.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T55552, Výrobca: Bosch | |||
|
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Sekáček, 400 W, Bílá
MMR08A1
Kompaktní, univerzální sekáček pro rychlé sekání a míchání, co ušetří váš čas
Příkon: 400 W
Příslušenství
plastová nádoba 800ml, vhodná pro mytí v myčce, vhodná do mikrovlnné trouby
univerzální nůž z nerezové oceli, omyvatelný v myčce
kotouč na šlehání
Jednoduché skladování: ovinutí kabelu pro snadné a rychlé uložení kabelu.












| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | MMR08A1 |
| Sortiment | mixéry |
| Vrátane príslušenstva | 1 x drticí kotouč |
| Dodávané príslušenstvo | 1 x drticí kotouč |
| Vhodný na drvenie ľadu | nie |
| Materiál mixovacej nádoby | plast |
| Všetky plasty, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, neobsahujú BPA. | nie |
| Riadenie | Tlačítko |
| Farba | bílá |
| Materiál | plast |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Blade design | Nerez |
| Typ čistenia | části lze umývat v myčce |
| Príkon | 400,0 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 120,0 m |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
| Hmotnosť (zabaleného tovaru) | 1,5 kg |












Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.