
ONLINE DO 23°°
Varenie a pečenie Varné dosky Indukčné varné dosky Indukčné varné dosky 60cm Bosch PIE61ABB5E





![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 659.00 €cena práve teraz529.00 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99222, Výrobca: Bosch | ||||||||||||||||||
ZÁRUKA A SERVIS V SRVYSOKÚ ÚROVEŇ KVALITY SLUŽIEB, FLEXIBILITA A NÍZKE CENY |
|
![]() | Začnite variť bez zbytočného čakania.Funkcia QuickStart detekuje, kam ste umiestnili nádobu, a automaticky zobrazí zodpovedajúcu varnú zónu na ovládacom paneli. Môžete začať ihneď a bez zbytočného odkladu zvoliť požadovaný stupeň výkonu. |
Reštart: Ak niečo prepneReštart: Ak niečo prepne, varná doska sa automaticky vypne a uloží posledné vybrané nastavenie. | ![]() |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
Serie 4, Indukční varná deska, 60 cm, černá, matná, instalace na pracovní desku bez rámečku
PIE61ABB5E
Flexibilita varných zón
varná zóna, přední levá: 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW)
varná zóna, zadní levá: 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW)
varná zóna, zadní pravá: 145 mm , 1.4 kW (max. výkon 2.2 kW)
varná zóna, přední pravá: 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
Komfort
senzorové ovládání TouchSelect: ovládání a nastavení pomocí natištěných +/- dotykových tlačítek.
17 stupňů výkonu: přesné nastavení 17 stupňů výkonu (9 hlavních a 8 mezi stupňů výkonu)
timer (časovač vypnutí): vypne varnou zónu na konci nastaveného času (např. pro vařená vejce)
minutka: na konci nastaveného času zazní alarm (např. u těstovin)
Úspora času a efektivita
PowerBoost (nastavitelné pro všechny varné zóny): využijte o 50 % více výkonu při vaření např. vody, než nabízí nejvyšší standardní stupeň výkonu
QuickStart: při zapnutí varná deska automaticky vybere varnou zónu s nádobím (umístěným ve vypnutém stavu)
ReStart: v případě neúmyslného vypnutí obnovte všechna předchozí nastavení opětovným zapnutím varné desky do 4 sekund
Quick Stop: rychlá deaktivace varné zóny jediným delším dotykem
Design
Hightrans Eco Matt: elegantní matný design, který je méně náchylný k viditelnému poškrábání a otiskům prstů.
design bez rámečku
Bezpečnost
2-stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu: indikuje, které varné zóny jsou stále horké nebo teplé
dětská pojistka: zabraní nechtěné aktivaci varné desky
hlavní vypínač: vypnutí všech varných zón pouhým stisknutím tlačítka
bezpečnostní vypínání: z bezpečnostních důvodů se ohřev vypne po nastaveném čase bez další uživatelské interakce (lze nastavit)
Instalace
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 51 x 592 x 522 mm
rozměry pro vestavbu (V x Š x H) : 51 x 560 x 490 - 500 mm
min. tloušťka pracovní desky: 16 mm
příkon: 7.4 kW
PowerManagement : v případě potřeby omezí maximální výkon (závisí na pojistkové ochraně elektrické instalace)
délka připojovacího kabelu: 110 cm, připojovací kabel je součástí spotřebiče
















![]() | Začnite variť bez zbytočného čakania.Funkcia QuickStart detekuje, kam ste umiestnili nádobu, a automaticky zobrazí zodpovedajúcu varnú zónu na ovládacom paneli. Môžete začať ihneď a bez zbytočného odkladu zvoliť požadovaný stupeň výkonu. |
Reštart: Ak niečo prepneReštart: Ak niečo prepne, varná doska sa automaticky vypne a uloží posledné vybrané nastavenie. | ![]() |
| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | PIE61ABB5E |
| Sortiment | varné dosky |
| Počet varných zón, ktoré môžu byť použité súčasne | 4 |
| Typ dosky | indukční varná deska |
| Materiál dosky | sklokeramika |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | nie |
| Smart Home Trigger pre individuálnu konfiguráciu | nie |
| Možnosť aktualizovať spotrebič najnovšou verziou softvéru (k dispozícii s pripojeným účtom Home Connect) | nie |
| Farba | černá, matná |
| Typ rámčeka | design bez rámečku, instalace na pracovní desku |
| Ochrana skla | nie |
| Flexibilita varných zón | kruhová varná zóna |
| Rozmery varných zón | 2 x (18,0 cm Ø), 1 x (14,5 cm Ø), 1 x (21,0 cm Ø) |
| Výkon varných zón | 1 x 1.4 (2.2), 1 x 2.2 (3.7), 2 x 1.8 (3.1) |
| Počet výkonových stupňov | 17 stupňů výkonu |
| Udržiavanie tepla | nie |
| AutoControl | nie |
| activeLight | nie |
| Tlačidlo obľúbených | nie |
| Automatický prenos nastavenia | nie |
| PerfectCook | nie |
| Funkcia Boost | všechny varné zóny |
| Automatické spustenie varu | nie |
| Rýchle vypnutie | áno |
| Zobrazenie spotreby energie | nie |
| Automatické spojenie/oddelenie varných zón | nie |
| Zvýšenie/zníženie úrovne výkonu pomocou MoveMode | nie |
| Automatický výber zóny | nie |
| Quick Start | áno |
| ReStart | áno |
| Smart Hood Automatic | nie |
| Príkon | 7 400,0 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 110,0 m |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hĺbka | 522 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 753 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 126 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 603 mm |
| Rozmery pre vstavanie | 51 x 560-560 x 490-500 |
| Minimálna hrúbka pracovnej dosky | 16 mm |
| Bezpečnostné zariadenia | Dětská pojistka, Vypnutí doby nečinnosti, Vypnutí rozpoznání pánve/hrnce |
















Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.