
ONLINE DO 23°°
Bosch Online Brand Store Chladenie a mrazenie Chladničky Voľne stojace chladničky Voľne stojace chladničky s mrazničkou dole Bosch KGN36VIBT - 2. JAKOST





![]()
|
doprava zadarmo Odporúčaná predajná cena 879.00 €cena práve teraz766.30 € Porovnať produkt Pridať do obľúbenýchZáruka: 2 roky, Kód: 2T99215, Výrobca: Bosch | ||||||||||||||||||
| |||||||||||||
Bosch KGN36VIBT - 2. JAKOST
Serie 4 Volně stojící chladnička s mrazákem dole 186 x 60 cm matná ocel s úpravou proti otiskům prstů
![]() | Ochrana zmrazených potravín a rýchle zmrazenie novo vložených potravín.Pridanie nových potravín do mrazničky zvyšuje vnútornú teplotu, čo môže spôsobiť rozmrazovanie a stratu chuti už zmrazených potravín. Mrazničky s funkciou supermrazenie zmrazí potraviny rýchlejšie a chráni tak už zmrazené potraviny pred rozmrazením. Spotrebiče s automatickým mrazením sa po dosiahnutí požadovanej teploty vráti späť do bežnej prevádzky, čím sa predchádza plytvaniu energiou. Zmrazené potraviny si zachovávajú svoju chuť, a to aj po pridaní nových potravín. |
Chladnička, ktorá sa pripraví na nové potravinyKeď pri odchode na nákup aktivujete funkciu SuperChladenie, chladnička na krátku dobu zníži teplotu, aby ju čerstvý nákup nezvýšil. Teplota sa zníži stlačením tlačidla super (na maximálne 2 ° C). Aby sa predišlo zbytočnej spotrebe energie, funkcia sa po približne 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
Na tento produkt je záruka 2 roky po celej SR, zabezpečujeme aj pozáručný servis.
JEDNÁ SE O SPOTŘEBIČ Z 2. JAKOSTI
POŠKOZENÍ: PROMÁČKLINA U MADLA, NEMÁ VLIV NA FUNKCI SPOTŘEBIČE
FOTOGRAFIE NA VYŽÁDÁNÍ
Serie 4, Volně stojící chladnička s mrazákem dole, 186 x 60 cm, Nerez (s povrchem proti otiskům prstů)
KGN36VIBT
Výkon a spotřeba
třída spotřeby energie: B
užitný objem celkem: 321 l
spotřeba energie: 127 kwh/rok
funkce super mrazení
hlučnost: 33 dB; třída hlučnosti: B
Design
barva dveří: matná ocel s úpravou proti otiskům prstů, barva bočních stran: Pearl grey (VZF 07127)
vertikální madlo
vysoce lesklá zadní stěna se systémem multiAirflow
LED se SoftStart v chladící částí
Komfort a bezpečnost
No Frost
LED elektronická regulace teploty - oddělená pro chlazení i mrazení
2 chladicí okruhy
funkce super chlazení
optický a akustický varovný signál při ponechání otevřených dveří
optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky
Chladicí prostor
čistý objem chladící části : 218 l
Multi Airflow systém
4 x odkládací plocha z bezpečnostního skla, z toho 2 x výškově nastavitelná
držák na láhve
1 x velká přihrádka a 2 x malá odkládací přihrádka ve dveřích
Freshness System
1 zásuvka VitaFresh <0°C> - ryby a maso zůstanou déle čerstvé
1 x zásuvka VitaFresh s regulací vlhkosti - udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé a plné vitamínů
Mrazicí prostor
čistý objem mrazicí části : 103 l
mrazicí kapacita 24h : 9.5 kg
doba skladování při poruše: 17 h hod.
3 x transparentní mrazicí zásuvka
Rozměry
rozměry spotřebiče (V x Š x H) : 186.0 cm x 60.0 cm x 66.5 cm
Technické informace
závěs dveří vpravo, volitelný
klimatická třída: SN-T
délka přívodního kabelu: 225 cm
výškově nastavitelné nožičky vpředu
napětí: 220 - 240 V
Příslušenství
1 x miska na led
Specifika
Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu použití a umístění spotřebiče.

Bosch KGN36VIBT - 2. JAKOST
Serie 4 Volně stojící chladnička s mrazákem dole 186 x 60 cm matná ocel s úpravou proti otiskům prstů
![]() | Ochrana zmrazených potravín a rýchle zmrazenie novo vložených potravín.Pridanie nových potravín do mrazničky zvyšuje vnútornú teplotu, čo môže spôsobiť rozmrazovanie a stratu chuti už zmrazených potravín. Mrazničky s funkciou supermrazenie zmrazí potraviny rýchlejšie a chráni tak už zmrazené potraviny pred rozmrazením. Spotrebiče s automatickým mrazením sa po dosiahnutí požadovanej teploty vráti späť do bežnej prevádzky, čím sa predchádza plytvaniu energiou. Zmrazené potraviny si zachovávajú svoju chuť, a to aj po pridaní nových potravín. |
Chladnička, ktorá sa pripraví na nové potravinyKeď pri odchode na nákup aktivujete funkciu SuperChladenie, chladnička na krátku dobu zníži teplotu, aby ju čerstvý nákup nezvýšil. Teplota sa zníži stlačením tlačidla super (na maximálne 2 ° C). Aby sa predišlo zbytočnej spotrebe energie, funkcia sa po približne 6 hodinách automaticky vypne. | ![]() |
| Výrobca | Bosch |
| Modelové označenie | KGN36VIBT - 2. JAKOST |
| Sortiment | chladničky / lednice |
| Hlučnosť max | 33 dB |
| Objem chladničky | 218,0 l |
| Typ displeja | LED signalizace |
| Prívod vody | N/A |
| Dodávané príslušenstvo | 3 x Přihrádka na vejce, 1 x miska na led |
| Madlo dvierok podľa typu | vertikální madlo |
| Súčet objemu mraziacich oddielov | 103 |
| Pripojené spotrebiče s Home Connect | nie |
| Kompatibilný s Matter | nie |
| Farba | nerez |
| Záves dverí | Pravý reverzibilní |
| Freshness systém | VitaFresh |
| Druh ovládacích a signalizačných prvkov | Tlačítko, Tlačítko |
| Veľmi tichý spotrebič | áno |
| Počet priehradok vo dverách - chladnička | 3 |
| Počet odkladacích plôch v chladiacej časti (ks) | 4 |
| Počet výškovo nastaviteľných odkladacích plôch v chladiacej časti (ks) | 2 |
| Vnútorné osvetlenie chladiacej časti | LED osvětlení s pozvolným startem |
| Počet misiek na ľadové kocky | 1 |
| Doba skladovania pri poruche | 17 |
| Hviezdičkové hodnotenie mrazničky | 4 |
| Počet zásuvek v mrazničce (ks) | 3 |
| Superchladenie | áno |
| Supermrazenie | áno |
| BigBox | nie |
| VarioZone | nie |
| Automatické odmrazování | Total No Frost |
| Energetická trieda | B |
| Klimatická trieda | Rozšířené mírné, Mírné, Subtropický, tropický |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Dĺžka prívodného kábla | 225,0 m |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1 860 mm |
| Hĺbka | 665 mm |
| Šírka (zabaleného tovaru) | 660 mm |
| Výška (zabaleného tovaru) | 1 925 mm |
| Hĺbka (zabaleného tovaru) | 780 mm |
| Hmotnosť | 78,7 kg |

Sme tu práve pre Vás, naši školení pracovníci Vám zodpovie všetky Vaše otázky 7 dní v týždni, neváhajte a pýtajte sa.





| 5 | 0 x | ||
| 4 | 0 x | ||
| 3 | 0 x | ||
| 2 | 0 x | ||
| 1 | 0 x |
Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.
Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.
Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.