AEG TR938H2C
Sušička 9000 Absolute Care® Plus nabízí vynikající výsledky sušení a péči díky technologii 3DScan a Absolute Care®. Snímá úroveň vlhkosti uvnitř prádla a zajišťuje rovnoměrné vysušení i u vícevrstvých oděvů. Zajistí, že vaše oblečení a péřové bundy zůstan
- Technologie 3DScan poskytuje při sušení tu nejvyšší přesnost a péči: Skenuje až do hloubky 10 cm pro zjištění úrovní vlhkosti uvnitř oblečení. Teď máte jistotu, že se veškeré vaše oblečení, a to i péřové bundy, usuší rovnoměrně a zůstane nadýchané a teplé.
- AbsoluteCare® využívá pro bezpečné sušení oblečení, a to i jemného: technologii tepelného čerpadla společně s přesnými pohyby bubnu a teplotami. Díky tomu se vlna nesrazí a hedvábí neztratí svůj tvar. Technologie obnovuje ochranu proti vodě u outdoorového oblečení a má certifikaci Woolmark Blue.
- Funkce MixDry: zajišťuje snadné, důkladné a rovnoměrné usušení syntetických a bavlněných oděvů bez nadměrného, nebo naopak nedostatečného usušení. Není třeba třídit. Technologie tepelného čerpadla zajišťuje, že jednotlivé kousky oblečení dostanou přesné množství tepla za nízké spotřeby energie.
- Sušička SensiDry® používá přesné snímače pro zajištění rovnoměrnějšího sušení oblečení: při nízkých teplotách. Vystavuje oblečení jen nezbytnému množství tepla za účelem mírného sušení, díky němuž oblečení vydrží déle.
Parametre AEG TR938H2C
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh)98
Účinnost kondenzace (%)86
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)64
Třída emisí hluku šířeného vzduchemB
Jmenovitá kapacita sušení (v kg)8.0
Délka ECO programu (hod:min)2:55
Délka ECO programu - částečná náplň (hod:min)1:45
Spotřeba energie v kWh na cyklus, na základě programu eco 40-60.0.98
AEG TR938H2C
TR938H2C
SUŠIČKA ABSOLUTECARE® PLUS
DETAILY PRODUKTU
Sušička 9000 Absolute Care® Plus nabízí vynikající výsledky sušení a péči díky technologii 3DScan a Absolute Care®. Snímá úroveň vlhkosti uvnitř prádla a zajišťuje rovnoměrné vysušení i u vícevrstvých oděvů. Zajistí, že vaše oblečení a péřové bundy zůstanou nadýchané a udrží si své izolační vlastnosti.
Klíčové specifikace
Energetická třída
A+++
Způsob sušení
s tepelným čerpadlem
Kapacita sušičky (kg)
8
Rozměry (mm)
850x596x663
Ovládání
Large white LED
Objem bubnu (l)
118
Reverzní otáčení bubnu
Ano
Materiál bubnu
Nerezová ocel Protex
Kompletní specifikace
Specifikace
Maximální náplň: 8 kg
Technologie tepelného čerpadla dosahuje vynikající energetické účinnosti - až o 40% úspory energie navíc
Jazyk ovládacího panelu: čeština
Typ displeje: Large white LED
Spotřeba energie (program sušení bavlny k uložení): jen 1.25 (1.47) kWh po sušení s odstředěním s 1400 (1000) ot./min.
Zpětný chod bubnu uvolní šaty a zabraňuje zamotání a pomačkání
Indikátory fáze sušení pro: suché do skříně, automatické ochlazování po ukončení programu, suché k žehlení, suché do skříně, extra suché, funkce proti pomačkání - konec
Další indikátory: zanesený filtr, plná kondenzační nádržka, kondenzace
Vnitřní osvětlení pro optimální viditelnost v sušičce.
Výkon
Způsob sušení: s tepelným čerpadlem
Kapacita sušičky (kg): 8
Objem bubnu (l): 118
Reverzní otáčení bubnu: Ano
Typ motoru: Invertorový motor se zárukou 10 let
Instalace
Požad. jištění (A): 5
Zavěšení dvířek: Vpravo, zaměnitelné doleva
Barva ovládacího panelu: Bílá
Energie
Energetická třída: A+++
Napájecí napětí (V): 230
Frekvence (Hz): 50
Ostatní
Produktové číslo (PNC): 916 099 378
Rozměry (mm): 850x596x663
Ovládání: Large white LED
Materiál bubnu: Nerezová ocel Protex
Nožičky: 4 nastavitelné nožky
Délka přívodního kabelu (m): 1.45
Speciální programy: 3 kg Quick, Bedlinen XL, Cotton Eco, Cottons, Delicates, Down jacket, Duvet, Hygiene, MixDry, Outdoor, Synthetics, Wool
Standardní příslušenství: odpadní sada
Počet funkcí tlačítka stisknout: 8
Materiál těla: Ocel
Kapacita nádrže: 5.28
Uložení kondenzační nádrže: V levé části panelu
Umístění filtru: Přední skříň
Woolmark: Woolmark modrý
EAN kód produktu: 7332543842759
Parametre AEG TR938H2C
Spotřeba energie na 100 cyklů (kWh)98
Účinnost kondenzace (%)86
Úroveň emisí hluku šířeného vzduchem (dB(A) re 1pW)64
Třída emisí hluku šířeného vzduchemB
Jmenovitá kapacita sušení (v kg)8.0
Délka ECO programu (hod:min)2:55
Délka ECO programu - částečná náplň (hod:min)1:45
Spotřeba energie v kWh na cyklus, na základě programu eco 40-60.0.98
Všeobecné| Výrobca | AEG |
| Modelové označenie | TR938H2C |
| Sortiment | sušičky |
| Druh | sušička s tepelným čerpadlom |
| Spôsob sušenia | s tepelným čerpadlem |
| Typ displeja | Velký displej |
| Kapacita sušenia | 8 kg |
| Systém motora | Invertorový motor se zárukou 10 let |
| Vnútorné osvetlenie bubna | áno |
Dizajn| Materiál bubna | Nerezová ocel Protex |
| Farba panelu | Bílá |
Špecifikácie| Technológia tepelného čerpadla dosahuje vynikajúcu energetickú účinnosť - až o 40% úspory energie navyše | áno |
| Spätný chod bubna uvoľní šaty a zabraňuje zamotaniu a pokrčeniu | áno |
| Nožičky | 4 nastavitelné nožičky |
| Indikátory fázy sušenia pre | funkce proti pomačkání - konec, automatické ochlazování po ukončení programu, suché do skříně, suché do skříně, extra suché, suché k žehlení |
| Ďalšie indikátory | kondenzace, zanesený filtr, plná kondenzační nádržka |
| Uloženie kondenzačnej nádrže | V levé části panelu |
| Umiestnenie filtra | Přední skříň |
| Kapacita nádrže | 5,32 l |
Komfort| Ovládanie | Velký displej |
| Reverzná funkcia bubna | áno |
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
| Počet funkcií tlačidla stlačiť | 8 |
Programy| Špeciálne programy | Rýchlý 20 min/3 kg, Ložní prádlo XL, Bavlna ECO, Bavlna, Jemné prádlo, Péřová bunda, Přikrývka, Hygiena, Smíšené prádlo, Outdoor, Syntetika, Vlna |
Funkcie| Systém AbsoluteCare | áno |
| Technológia SensiDry | áno |
Rôzne| Štandardné príslušenstvo | Hřeben na čištění kondenzátoru, odpadní sada, sušák na boty |
Spotreba| Energetická trieda | A+++ |
| Trieda emisií hluku šíreného vzduchom | B |
| Spotreba energie (program sušenia bavlny na uloženie) | jen 1.250 (1.470) kWh po sušení s odstředěním s 1400 (1000) ot./min. |
Pripojenie| Istenie | 5 A |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Napájacie napätie | 230,0 V |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,5 m |
Technické špecifikácie| Umiestnenie dverných zámkov | Vpravo, zaměnitelné doleva |
| EAN | 7332543842759 |
| Produktové číslo (PNC) | 916 099 378 |
| Materiál tela | Ocel |
Rozmery a hmotnosť| Šírka | 596 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hĺbka | 663 mm |
| Objem bubna | 118 l |