Ochrana osobných údajov a cookies
Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku

Montáž spotrebičov

 Váš nákupný
košík je prázdny

Autorizovaný e-shopTvoríme s Vami kuchyneMieleAEGSiemensFrankeElectroluxBlancoBoschLiebherr


+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50

Najlepšie ceny
Dobré popoludnie
vieme Vám poradiť pri výbere
Siemens spotrebičov.

ZÍSKAJTE NAJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETE A SERVIS
KUCHYNSKÉHO ŠTÚDIA

Zadať dopyt
Najlacnejšie sety podľa priania

zadajte dopyt
odpovieme ihneď
Starostlivosť o zákazníkovProfesionálne poradenstvo
a služby kuchynského
štúdia.
SpotrebičeŠiroká ponuka
spotrebičov a kuchynského
príslušenstva.
MontážePoskytujeme montáže
vykonávané skúsenými
techniky.
Sme onlineOnline od 8:30 do 22:00.
Máme skúsený tím.

Úvod » Všetko o nákupe » Montáž spotrebičov

Montáž spotrebičov


Vážení zákazníci,

chceme Vám čo najviac uľahčiť a spríjemniť nákup vstavaných alebo voľne stojacich spotrebičov v našom obchode. Ponúkame Vám profesionálne služby v oblasti elektrikárskych prác, elektroinštalácií, elektro revízií a zapojenie spotrebičov. Naše služby môžete využiť po celej Slovenskej republike v rodinných domoch, bytoch, ale aj v menších prevádzkach či kancelárskych priestoroch, priemyselných a skladových objektoch. Chceme Vám zabezpečiť kompletný servis. Či už potrebujete vymeniť len umývačku alebo máte celú novú kuchyňu, neváhajte využiť týchto služieb. Firma, ktorá montáže vykonáva sa špecializuje aj na pripojenie plynových varných dosiek, zabudovanie umývačiek a chladničiek, pripojenie pračiek a sporákov. U niektorých spotrebičov Vám ponúkame montáž zdarma. Naše partnerské firmy, ktoré montáže spotrebičov vykonávajú sú Vám k dispozícii každý deň a niektoré ponúkajú aj servis non-stop 24 h. Takže ak ste veľmi zamestnaní ľudia, všetko môžete dohodnúť tak, aby Vám nakup a prípadná inštalácia nezasahovala do Vášho bežného dňa. Samozrejmosťou sú aj montáže a zabudovania cez víkendy po celý rok.

Zapojenie všetkých domácich spotrebičov Vám vykonáme profesionálne s plným vedomím zodpovednosti.

Často kladené otázky:

Prečo by som si mala nechať zabudovať spotrebiče od Vás, keď nám robí kuchyňa naše kuchynské štúdio?

Tým, že si necháte zabudovať spotrebiče od ďalšej firmy, získate ďalšiu kontrolu Vašej novej kuchyne. Ak externá firma zistí nedostatky, tak Vám ich spíše a odovzdá k prípadnej reklamácii.

Akým spôsobom sa montáž objednáva?

Ak si u nás objednáte vstavané spotrebiče, alebo práčku so sušičkou či sporák, môžete vždy do poznámky uviesť, že máte záujem o montáž. Náš operátor s vami telefonicky dohodne všetky detaily potrebné k dodaniu a zabudovanie spotrebičov. Ak budete spokojní s cenou aj s termínom, všetko si s Vami potvrdíme a potom už jed dodáme spotrebiče a montážna firma Vás navštívi vo Vami požadovaný termín.

Môžem sa spoľahnúť, že montážna firma je kvalitná?

Áno, môžete sa spoľahnúť, že firma, ktorá pre nás montáž zaisťuje je kvalitný a roky preverená.

Koľko montáž stojí?

Cena montáže sa odvíja od počtu spotrebičov a aj od miesta, kde sa montáž bude vykonávať. Ak bývate vo vzdialenej časti Českej Republiky väčších miest, musíme ešte do montáže započítať počet kilometrov, ale Pôjde nikdy o vysoké sumy.

Čo všetko montáž zahŕňa?

Montáž spotrebičov zahŕňa služby podľa Vašej potreby. Súčasťou môže byť aj demontáž starých spotrebičov a ich následná likvidácia, odvoz kartónov, zapojenie nových spotrebičov a vyskúšanie funkcií, aby bolo možné potvrdiť, že je všetko v poriadku. A vzhľadom k zabudovaniu prebieha aj kontrola kuchyne, pretože ak by niečo nebolo rovné, montážna firma to okamžite zistí a následne Vám odovzdá informácie, aby ste sa mohli obrátiť na výrobcu kuchyne.

Kedy je montáž zadarmo?

Montáž zadarmo či pripojenie spotrebičov Vám ponúkame hneď u niekoľkých značiek. Môžete sa pozrieť do našej ponuky a tam kde vidíte kolónku montáž zadarmo sa môžete spoľahnúť, že Vám tieto služby zabezpečíme úplne bezplatne. Tytu služby máme zadarmo u spotrebičov Miele, Siemens, Bosch, Electrolux, Aeg, Brandt, Blomberg ..... Pokiaľ u nás zakúpite celý set spotrebičov, je možné sa po dohode dohovoriť na montáži zadarmo aj keď to u spotrebičov nebolo uvedené.

Kedy musím vedieť termín, aby som si mohla montáž objednať vrátane spotrebičov? Zatiaľ nemáme kuchyňa hotovú a presný termín nám nikto nedokáže garantovať.

Na termíne montáže sa môžeme dohodnúť v priebehu Vašej objednávky a nie je problém ho kedykoľvek bezplatne zmeniť. Keďže sme výrobcovia kuchýň, tak vieme aké komplikácie môžu nastať vo výrobe a tak plne rešpektujeme možnú zmenu termínu s Vašej strany.

Čo všetko musím mať pripravené, aby som si mohla objednať montáž? musím mať hotové zásuvky?

Ak chcete využiť iba pripojenie a montáž spotrebičov je nutné mať hotové všetky prívody elektrickej alebo vodnej energie. Ale aj to Vám môžeme zabezpečiť. Je nutné nás v takomto prípade telefonicky kontaktovať, aby sme vopred vedeli aké kompletné služby budete potrebovať.

Mám kúpené spotrebiče od inej firmy, ale rada by som využila montáž od Vás. Dodávateľ spotrebičov montáže neponúka.

Ano aj tak Vám radi montáž zabezpečíme a všetko dohodneme. Potrebujeme vedieť počet a typy spotrebičov a potom už je dohodneme dátum, čiastku a čas. Radi sa o Vás postaráme aj keď ste nevyužili k nákupu náš internetový obchod.

Sety spotrebičov

Poradenstvo spotrebičov Miele, Siemens, AEG
+420 603 33 04 48

Ako vybrať vhodnú rúru

V dnešnej dobe sa už bez kvalitného spotrebiča - rúry už nezaobídeme. V minulosti jej funkciu plnila klasická pec, ale postupom času a vývoja pr..

Ako vybrať varnú dosku

Pri výbere varnej dosky musíme najskôr rozlíšiť, ktorý typ potrebujeme. Základné rozdelenie varných dosiek je na plynové varné dosky, sklokerami..

Predstavujeme

Trendy jari prichádza do Vašej kuchyne. Vyberte si s nami tie najlepšie správnej spotrebiče. Na našom specialzivaném eshope vyberajte vstavané spotreb..

Moderné interiéry

Ideme cestou kompletnej ponuky interiérov a práve z týchto dôvodov sme rozšírili ponuku individuálne produkcie o rad obývacích stien . Celej zosta..

Skvelé modernej kuchyne

Výroba kuchýň a kuchynských liniek na zákazku Každá kuchyňa je originálom podľa Vašich predstáv. Ak máte svoju predstavu, ste nároční a chcete vy..

Práčka a sušička.

Ak potrebujete vybrať set práčky a sušičky, ktorý k sebe patria, kontaktujte nás. Radi Vám vysvetlíme funkcie a kvalitu spotrebičov, ak si u nás obje..

Rady a tipy »
Liebherr IKB 3524

Liebherr IKB 3524
1 749.00,- €

Airforce Slim G5 Flex Motion

Airforce Slim G5 Flex Motion
2 745.00,- €

Siemens CP565AGS0

Siemens CP565AGS0
833.00,- €

Dunavox DAU-19.58B

Dunavox DAU-19.58B
718.80,- €

Sirius SDD 13 SUNRISE zlatá - SEM 2

Sirius SDD 13 SUNRISE zlatá - SEM 2
4 752.00,- €

Franke SET G104 - MRG 651-78 kašmír + FG 7486.031

Franke SET G104 - MRG 651-78 kašmír + FG 7486.031
314.00,- €

Franke SET G75 - MRG 611-78 BB kašmír + Samoa

Franke SET G75 - MRG 611-78 BB kašmír + Samoa
314.00,- €

Franke Style Lux FSTP NG 905 X Nerez

Franke Style Lux FSTP NG 905 X Nerez
466.30,- €

Franke Sirius SID 611-78 Tectonite Vulcan

Franke Sirius SID 611-78 Tectonite Vulcan
135.00,- €

Franke STG 614-78 bílá led

Franke STG 614-78 bílá led
151.00,- €

VstavanéSpotrebiče.sk
ONLINE 7 dní v týždni

Všetko okolo kuchyne
Maximálna starostlivosť a flexibilita
Copyright © 2007-2018 2Traders CZ s.r.o.
 
Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448 , 602 730 303
Našim zákazníkům se skutečně věnujeme, u nás získáte PROFESIONÁLNÍ PORADENSTVÍ A TU NEJLEPŠÍ CENU při výběru spotřebičů, dřezů i kuchyně