Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku

Skrine cenové príklady

 • 6x STUDIO
  Bratislava
  Hrachová 14/C, Bratislava
  telefon: +421 949 337 854
  email: info@lightstyle.sk
  po - pia: 9:00 - 18:00
  mimo otváracej doby po dohode
  Do 7.2. bude showroom zatvorený
  Praha
  Žitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otváracej doby po dohode
  Len výdajné miesto
  Praha
  Žitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
  telefon: +420 607 094 289
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:00 - 19:00, so: 11:00 - 19:00
  mimo otváracej doby po dohode
  výdajné miesto
  Praha
  U Hostavického potoka 830/24, Praha 14
  telefon: +420 602 733 303
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:30 - 18:00
  mimo otváracej doby po dohode
  Výdajné miesto
  České Budějovice
  Rudolfovská 1817/2, České Budějovice
  telefon: +420 722 944 913
  email: info@mielecentercb.cz
  po - pia: 8:30 - 19:00, so: 10:00 - 14:00
  mimo otváracej doby po dohode
  Výdajné miesto
  České Budějovice
  Přemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
  telefon: +420 776 004 050
  email: info@lightstyle.cz
  po - pia: 9:00 - 18:00, so: 11:00 - 15:00
  mimo otváracej doby po dohode
  výdajné miesto
 • KUCHYNE
 • O nás O nás
 • O nákupe O nákupe
 • Doprava Doprava zadarmo na všetko!
 • Kontakt Kontakt
hľadanie
KuchyneSkríne a šatníkyVýrobaCenové príklady kuchýňCenové príklady skrineVýpredaj kuchýňReferencie

Výroba kuchýň Skrine cenové príklady

Cenové príklady skrine

LightStyle sa zaoberá výrobou nábytku už mnoho rokov. Neustále hľadáme spôsoby, ako vylepšovať
pracovné procesy v rámci výroby. Používame výhradne kvalitné materiály a kovania od renomovaných firiem
u ktorých je záruka nielen kvality, ale aj zdravotných atestov ako napríklad Egger, Hettich, Blum, Häfele a ďalšie.


Dohodnite si schôdzku ešte dnes na našich štúdiách a získajte tu najlepšiu ponuku

Pántová - Biela

Korpus v prevedení základnej biele, s vnútrom skrine taktiež v bielej. Vybavenie skrine sa skladá zo zásuviek a šatníkových tyčí. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Pántové - biela briliant

Nábytok prechodu miestností. Korpus v prevedení biela briliant a vnútro skrine v základnej bielej. Materiál dverí v bielej briliant. Skriňa je vybavená šiestimi zásuvkami. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Pántové - biela briliant

Nábytok na mieru, posteľ s pracovným stolom. Návrh postele s pracovným stolom. Korpus biela briliant, vnútro v základnej bielej. Chrbát čela v prevedení dekoru prírodného dubu. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Pántové - biela

Vstavané skrine v prevedení korpusu a vnútra skrine v základnej bielej. Materiál dverí v alpskej bielej. Vybavenie skrine sa skladá zo zásuviek šatníkových tičí a integrovaných zásuviek. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Pántové - biela briliant

Regálový systém v prevedení bielej briliant, a základnej bielej. Skladá sa z variabilných políc. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Posuvné bezrámové - alpská biela

Vstavaná skriňa s posuvnými dverami v prevedení alpskej bielej, a vnútro v bielej. Materiál dvierok je v prevedení lesklej alpskej bielej. Vybavenie skrine sa skladá z dvoch šatníkových tyčí, políc a zásuviek. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Posuvné rámové - biela

Vstavaná skriňa s posuvnými dverami, a zrkadlami. Materiál dverí sú sklenené výplne a strieborné zrkadlo. Vybavenie skrine sa skladá z políc, zásuviek a šatníkových tyčí. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Pántové - alpská biela dub Halifax

Materiál dverí je v prevedení alpskej bielej a s doplnením strieborného zrkadla. Vybavenie skríň sa skladá z políc, zásuviek, vešiakoí. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Pántové - dub Hamilton

Materiál dverí je rovnako dub Hamilton, v kombinácií strieborného zrkadla. Vybavenie skrine sa skladá z políc, zásuviek a šatníkových tyčí. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Pántové - biela

Na mieru robená skriňa do výklenku. Korpus a vnútro skrine v prevedení základnej bielej. Materiál dverí je v prevedení alpská biela. Vybavenie skrine sa skladá z políc a dvoch šatníkových tyčí. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Pántové - biela

Skriňa so sedením, navrhnutá do predsiene. Materiál dverí je alpská biela v kombinácii zo strieborným zrkadlom. Vybavenie skrine sa skladá z políc a troch vnútorných zásuviek. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Pántové - biela

Zostava na mieru do obývacej izby, s otvorenými regálovými policami, nikou pre umiestnenie televízora a uzavretými skrinkami. Materiál dverí je alpská biela. Vybavenie skrine sa skladá z políc. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Posuvné rámové - prémiová biela

Jednoduchá vstavaná skriňa so zrkadlovými dverami. Korpus v prevedení prémiovej bielej, vnútro v prevedení základnej bielej.Vybavenie skrine sa skladá z políc, zásuviek a šatníkových tyčí. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Posuvné bezrámové - kašmírovo šedá 1/3

Prvá z návrhu troch vstavaných skríň v jednom priestore. Korpus skrine je v prevedení kašmírovo šedej a vnútro v základnej bielej. Vybavenie skrine sa skladá z políc a šatníkových tyčí. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Posuvné bezrámové - kašmírovo šedá 2/3

Druhá, na ľavo, z návrhu troch vstavaných skríň v jednom priestore. Korpus skrine je v prevedení kašmírovo šedej a vnútro v základnej bielej.Vybavenie skrine sa skladá z políc a zásuviek. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Posuvné bezrámové - kašmírovo šedá 3/3

Tretia, na ľavo, z návrhu troch vstavaných skríň v jednom priestore. Korpus skrine je v prevedení kašmírovo šedej a vnútro v základnej bielej. Vybavenie skrine sa skladá z políc, zásuviek a šatníkových tyčí. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Posuvné rámové - hodvábne šedá

Vstavaná skriňa so zrkadlom. Materiál dverí rovnako v hodvábne šedej v kombinácii zo strieborným zrkadlom. Vybavenie skrine sa skladá z políc, zásuviek a šatníkových tyčí.Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Posuvné rámové - Hodvábne šedej

Skriňa na mieru do menšej izby. Materiál dvierok v prevedení hodvábne šedej a strieborného zrkadla. Vybavenie skrine sa skladá z políc a šatníkových tyčí. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Posuvné rámové - hodvábne šedá

Predsieň na mieru, so sedením a dostatkom úložného priestoru. Materiál dverí v hodvábne šedej, doplnené o 2 zrkadlá. Vybavenie skrine sa skladá z políc, zásuviek a šatníkových tyčí. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.

Posuvné rámové - perlovo šedá

Skriňa na mieru do spálne v prevedení perlovo šedej. Materiál dverí v perlovo šedej zo strieborným zrkadlom. Vybavenie skrine sa skladá z políc, a troch šatníkových tyčí. Cena skrine je vrátane DPH a je v nej započítaná cena kovaní BLUM.
Spokojný zákazníkProfesionálne poradenstvoSpotrebiče pre slovenský trhKuchynské štúdioVyrábame kuchyne

Vstavanespotrebice.sk / KITCHEN point - Sme najväčší špecializovaný predajca kuchynských vstavaných spotrebičov a výrobcu kuchynské manufaktúry! Sme Vaši špecialisti vo svete spotrebičov. Hovoríme s Vami 7 dní v týždni, napríklad aj v nočných hodinách.

Rozumieme nielen spotrebičom, ale výrobe celej kuchyne.


Poskytneme Vám to najlepšie poradenstvo pri výbere spotrebičov Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a ďalších značiek.

BratislavaHrachová 14/C, Bratislava
PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
Instagram      Youtube© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.

Novootvorené štúdio v Bratislave. Viac ako 200 spotrebičov na vyskúšanie. Priďte nás navštíviť. Nájdete nás na adrese Hrachová 14/C, Bratislava