Ochrana osobných údajov a cookies
Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.Ďalšie informácieV poriadku

Rady a tipy

 Váš nákupný
košík je prázdny

Autorizovaný e-shopTvoríme s Vami kuchyneMieleAEGSiemensFrankeElectroluxBlancoBoschLiebherr


+420 603 33 04 48
+420 725 93 09 50

Najlepšie ceny
Dobré dopoludnia
vieme Vám poradiť pri výbere
Siemens spotrebičov.

ZÍSKAJTE NAJLEPŠÍ CENU
NA INTERNETE A SERVIS
KUCHYNSKÉHO ŠTÚDIA

Zadať dopyt
Najlacnejšie sety podľa priania

zadajte dopyt
odpovieme ihneď
Starostlivosť o zákazníkovProfesionálne poradenstvo
a služby kuchynského
štúdia.
SpotrebičeŠiroká ponuka
spotrebičov a kuchynského
príslušenstva.
MontážePoskytujeme montáže
vykonávané skúsenými
techniky.
Sme onlineOnline od 8:30 do 22:00.
Máme skúsený tím.

Úvod » Rady a tipy

RADY A TIPY
Ako vybrať vhodnú rúru

V dnešnej dobe sa už bez kvalitného spotrebiča - rúry už nezaobídeme. V minulosti jej funkciu plnila klasická pec, ale postupom času a vývoja prišli najprv plynové potom elektrické rúry, ktoré nahrádzajú ako pece, tak plynovej rúry. Kuchynská rúra je nenahraditeľný pomocník každej domácnosti. Naše rozhodnutie, akú vybrať rúru, bude ovplyvňovať predovšetkým estetické hľadisko , naša finančné možnosti a užívateľský komfort jednotlivých výrobkov.

Pred samostatným nákupom rúry si musíme uvedomiť predovšetkým to, akú veľkú máme kuchyňa (či by mala byť rúra vstavaná či voľne stojace), a v neposlednom rade aj to, koľko sme ochotní do daného spotrebiča investovať. Predovšetkým je nutné si uvedomiť, aké funkcie budeme od daného spotrebiče - rúry - vyžado..

Diskusia k článku (0)

Ako vybrať varnú dosku

Pri výbere varnej dosky musíme najskôr rozlíšiť, ktorý typ potrebujeme. Základné rozdelenie varných dosiek je na plynové varné dosky, sklokeramické varné dosky, indukčné varné dosky, elektrické varné dosky a na ďalšie podkategórie, ktoré si vysvetlíme.

Všetky typy varných dosiek sa rozlišujú na úplné dve základné varianty. Na samostatnej varnej dosky alebo na dosky pre kombináciu. Samostatné znamená, že sa jedna o samostatný vstavaný spotrebič nezávislý na inom spotrebiči a má vlastné ovládanie. Doska pre kombináciu je vstavaný spotrebič, ktorý môže byť zabudovaný samostatne, ale jeho ovládanie je závislé na inom vstavanom spotrebiči ako je vstavaná rúra . Vstavaná rúra má viac tlačidiel na ovládanie, väčšinou o 4 navyše, ktoré ovládajú vstavanú varnú dosku .

Diskusia k článku (2)

Predstavujeme

Trendy jari prichádza do Vašej kuchyne. Vyberte si s nami tie najlepšie správnej spotrebiče. Na našom specialzivaném eshope vyberajte vstavané spotrebiče, drezy a batérie od značiek Franke, Blanco, Brandt, Siemens, Teka, Bosch, AEG, Electrolux a iné. Samozrejme máme kompletný sortiment. Vyberanie spotrebičov a doplnkov do kuchyne je veľmi náročné, my Vám to celé ale môžeme maximálne uľahčiť. Nenechajte sa ničím odradiť, obráťte sa hneď na začiatku svojho výberu na nás. Stačí, keď nám poviete Vašu predstavu. Akú sumu chcete do vstavaných spotrebičov, drezu a batérie investovať. Aký je Váš rozpočet na celú kuchyňu. Akú farbu kuchyne budete mať. Záleží len na Vás, koľko informácií nám budete chcieť povedať. Všetky tieto inforamce nám spoločne ukázať, ktorá značka, prípadne aké vstavané spotrebiče sú pre Vás vhodné. Niektorí zákazníci sú presvedčení, že určite napríklad zabudovateľný gril. Zbytočne potom musí ubrať zo sv..

Diskusia k článku (2)

Moderné interiéry

Ideme cestou kompletnej ponuky interiérov a práve z týchto dôvodov sme rozšírili ponuku individuálne produkcie o rad obývacích stien .

Celej zostavy vyrábame vždy na zákazku, podľa kritérií, ktoré požaduje zákazník. Moderný dizajn, vybrané kvalitné materiály a originalita dávajú týmto obývacej stenám nádych niečoho, čo možno poznáte. Napriek tomu je to iné.

Pre viac informácií kontaktujte oddelenie kuchýň, prípadne emailom alebo telefonicky
a môžeme spoločne začať tvoriť. ..

Diskusia k článku (0)

Skvelé modernej kuchyne

Výroba kuchýň a kuchynských liniek na zákazku

Každá kuchyňa je originálom podľa Vašich predstáv. Ak máte svoju predstavu, ste nároční a chcete využiť rýchle online komunikácie, ste naším ideálnym zákazníkom. Sústredíme sa na nové trendy výroby kuchýň. Na dizajn kladieme veľký dôraz. Vieme, v čom sa nám darí byť skoro najlepší. Kvalitné kuchyňa moderného štýlu s výberom spotrebičov spoľahlivé značky. Týmto smerom sa uberáme. Sme schopní podľa Vašich predstáv navrhnúť a vyrobiť kuchyňa prevažne lacnejšie než štandardné kuchynské štúdia. Neznižujeme kvalitu, len naše náklady. Úspora sa premietne vo forme nižšej ceny pre našich zákazníkov.

Našim cieľom nie je konkurovať masovej výrobe veľkých reťazcov, ideme cestou vyššej kvality a predovšetkým kuchyne podľa predstavy zákazník..

Diskusia k článku (1)

Práčka a sušička.

Ak potrebujete vybrať set práčky a sušičky, ktorý k sebe patria, kontaktujte nás. Radi Vám vysvetlíme funkcie a kvalitu spotrebičov, ak si u nás objednáte, sme schopní Vám po telefóne pomôcť s nastavením programov a vysvetlením funkcií spotrebičov. A ak máte už doma, ale stále neviete ako využívať jednotlivé programy práčok alebo sušičiek, kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

..

Petra Michalová Diskusia k článku (0)

Zľavy set spotrebičov

Dobrý deň, radi by sme Vás informovali o možnosti využiť zľavy na set spotrebičov. Pokiaľ vybavujete celú kuchyňu, neváhjet nás kontaktovať. Máme výhodné ponuky na sety spoitřebičů Aeg, Electrolux, Siemens, Boch a ďalších. Napíšte nám čo potrebujete a my Vám radi pomôžeme. Kontaktujte nás telefonicky, alebo nám napíšte email.

..

Petra Michalová Diskusia k článku (14)

Pripravíme Vám set do Vašej novej kuchyne

Ak plánujete novú kuchyňu a neviete si rady, alebo nechcete ztácet čas, veľmi radi vám pripravíme set presne podľa Vašich požiadaviek. Stačí, keď nám pošlete na email petramichalova@elektrocz.com čo potrebujete zaobstarať a my Vám zašleme niekoľko možností.

Teším sa na vaše požiadavky. Petra Michalová +420 603 330 448 ..

Petra Michalová Diskusia k článku (0)

Uskladnite si tovar u nás zadarmo

Vážení zákazníci, aby sme predišli problémom v prípade Vašich presných termínov, máte možnosť si u nás tovar zadarmo uskladniť a to na dobu až 3 mesiace. Tovar bude pre vás pripravené a akonáhle budete chcieť odoslať, tovar Vám doručíme presný deň i čas. Neváhajte túto službu využiť.

..

Petra Michalová Diskusia k článku (1)

Nepredávame staré modely.

Vážení zákazníci, naša firma je na trhu už 7 rokov. Zákazník je pre nás to najdôležitejšie v prevádzke firmy. U nás získate odborné rady, výhodný nákup a hlavne Vám nebudeme nútiť staré modely. Všetko čo predávame sú nové modely priamo od zastúpenie pre SK trh. Nepredávame žiadne použitý tovar, alebo rozbalené. Zavolajte nám a môžete si naše služby vyskúšať. Tešíme sa na Vás. ..

Petra Michalová Diskusia k článku (0)
Strana: 1   2   3   4   5   Nasledujúci
Sety spotrebičov

Poradenstvo spotrebičov Miele, Siemens, AEG
+420 603 33 04 48

Ako vybrať vhodnú rúru

V dnešnej dobe sa už bez kvalitného spotrebiča - rúry už nezaobídeme. V minulosti jej funkciu plnila klasická pec, ale postupom času a vývoja pr..

Ako vybrať varnú dosku

Pri výbere varnej dosky musíme najskôr rozlíšiť, ktorý typ potrebujeme. Základné rozdelenie varných dosiek je na plynové varné dosky, sklokerami..

Predstavujeme

Trendy jari prichádza do Vašej kuchyne. Vyberte si s nami tie najlepšie správnej spotrebiče. Na našom specialzivaném eshope vyberajte vstavané spotreb..

Moderné interiéry

Ideme cestou kompletnej ponuky interiérov a práve z týchto dôvodov sme rozšírili ponuku individuálne produkcie o rad obývacích stien . Celej zosta..

Skvelé modernej kuchyne

Výroba kuchýň a kuchynských liniek na zákazku Každá kuchyňa je originálom podľa Vašich predstáv. Ak máte svoju predstavu, ste nároční a chcete vy..

Práčka a sušička.

Ak potrebujete vybrať set práčky a sušičky, ktorý k sebe patria, kontaktujte nás. Radi Vám vysvetlíme funkcie a kvalitu spotrebičov, ak si u nás obje..

Rady a tipy »
AEG L6FBG68SC + T8DEC68SC

AEG L6FBG68SC + T8DEC68SC
1 263.10,- €

Franke SET T40 - OID 611 šedá + FN 0147.031

Franke SET T40 - OID 611 šedá + FN 0147.031
334.80,- €

Nivona NICR 680

Nivona NICR 680
749.00,- €

AEG Mastery SteamBake BCK552350M + AEG Mastery HKP65410FB

AEG Mastery SteamBake BCK552350M + AEG Mastery HKP65410FB
1 248.00,- €

Franke SET G155 - FXG 611-78 sahara + FG 0392.031

Franke SET G155 - FXG 611-78 sahara + FG 0392.031
484.30,- €

Blanco SET 10 - A ( 519666 SONA 45 S jasmín + 519414 MILA chrom )

Blanco SET 10 - A ( 519666 SONA 45 S jasmín + 519414 MILA chrom )
229.00,- €

Franke SET G153 - FXG 611-78 tmavě hnědá + FP 0408.031

Franke SET G153 - FXG 611-78 tmavě hnědá + FP 0408.031
371.90,- €

Sirius SLT 971 bílá - SEM 2, 90 x 55 cm

Sirius SLT 971 bílá - SEM 2, 90 x 55 cm
2 581.00,- €

AEG Mastery SteamBake BCK451350M + AEG Mastery HK654070FB

AEG Mastery SteamBake BCK451350M + AEG Mastery HK654070FB
778.00,- €

Siemens ED851FSB1E

Siemens ED851FSB1E
739.00,- €

VstavanéSpotrebiče.sk
ONLINE 7 dní v týždni

Všetko okolo kuchyne
Maximálna starostlivosť a flexibilita
Copyright © 2007-2018 2Traders CZ s.r.o.
 
Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448 , 602 730 303
Našim zákazníkům se skutečně věnujeme, u nás získáte PROFESIONÁLNÍ PORADENSTVÍ A TU NEJLEPŠÍ CENU při výběru spotřebičů, dřezů i kuchyně